AK Parti’den Hazro’ya çıkarma
Haber
26 Kasım 2021 - Cuma 13:59
 
AK Parti’den Hazro’ya çıkarma
AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın ve beraberindeki partililer, Hazro ilçesine ziyarette bulundu.
SİYASET Haberi
AK Parti’den Hazro’ya çıkarma

MÜCADELE- İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın tarafından başlatılan, 16 ilçe ile birlikte 17’inci ilçede buluşma şeklindeki 'İlçe ilçe 2023’e programına 14’üncü ilçe olan Hazro ilçesi ile devam edildi. Partililer, ilçe merkezi ve kırsal yerleşim yerlerinde vatandaşlarla buluşarak sorunları dinledi, taleplerin zaman kaybedilmeden yerine getirilmesi için ilgili kurumlarla iletişime geçerek çalışma başlattı. Başkan Aydın Hazro’da yaptığı açıklamada yarının şekillenmesinde etkili olmak için bir yola koyulduklarını söyledi.

 

“DAHA KALKINMIŞ BİR DİYARBAKIR İÇİN GAYRET İÇERİSİNDEYİZ”

Hazro Kuşdamı köyünde gerçekleştirdikleri ziyarette konuşan Aydın; “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Diyarbakır'da çok büyük bir değişim ve dönüşüm gerçekleşiyor. Bizler de teşkilatlar olarak hükümetimizin yaptığı hizmet siyasetini gönül siyaseti ile taçlandırmak için buradayız. Biz göreve başlarken bu şehrin çocuklarına söz verdik. Daha yaşanılabilir bir Diyarbakır için, daha kalkınmış bir Diyarbakır için gayret içerisindeyiz. 18 Haziran 2023'te seçimlere kadar kapı kapı dolaşacağız. Çalınmadık kapı, gidilmedik sokak, dokunulmamış yürek bırakmayacağız. Bir devrimi gerçekleştireceğiz ve Diyarbakır'ı kazanacağız. Durmadan yorulmadan ve azimle milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

Başkan Aydın'a Diyarbakır Milletvekilleri Mehmet Mehdi Eker, Ebubekir Bal, eski vekiller Kutbettin Arzu, Mehmet Galip Ensarioğlu, MKYK üyeleri Alaattin Parlak, Suna Kepolu Ataman ve il kademeleri, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Çermik Belediye Başkanı Şeyhmus Karamehmetoğlu, Çüngüş Belediye Başkanı Ali Suat Akmeşe, 17 ilçenin ilçe başkanları, kadın kolları başkanları, gençlik kolları başkanları ve partililer eşlik etti. (Haber Merkezi)

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti’den, Hazro’ya, çıkarma,
Yorumlar
Haber Yazılımı