Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü değişti!
Haber
22 Ocak 2022 - Cumartesi 16:11
 
Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü değişti!
Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan merkeze çekildi, yerine Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali atandı.
DİYARBAKIR Haberi
Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü değişti!

MÜCADELE- Diyarbakır İl Valisi Münir Karaloğlu tarafından, Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden Diyarbakır'a getirilen İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan, görevden alındı. 15. 09. 2020 tarihinde vekaleten Diyarbakır'a atanan Arslan'ın merkeze çekilmesi bir çok soruyu gündeme getirirken, yerine Tokat İl Milli Eğitim müdürü Murat Küçükali atandı.

 

Küçükali'nin hafta içerisinde Diyarbakır'a gelerek göreve başlaması bekleniyor. İl Müdürü değişikliği Diyarbakır Eğitim camiasında sürpriz bir gelişme olarak değerlendirildi.

 

GEÇTİĞİMİZ AYLARDA ASLİ KADROSUNU ALMIŞTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan kararla, Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğüne vekaleten bakan Arslan, 10 Aralık tarihinde asaleten atanarak kadrosunu almıştı.

 

 

MURAT KÜÇÜKALİ KİMDİR?

10.06.1973’te Trabzon’un Sürmene ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Sürmene’de tamamladı. 1996’da 19 Mayıs Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliğini bitirdi. Aynı yıl Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olarak Malatya’da göreve başladı. 2004’te Samsuna atandı. 2011’den itibaren Zile’de öğretmenlik ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yaptı. 05/11/2018 tarihinden itibaren Tokat İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaparken bugün Diyarbakır'a atandı. Evli ve üç çocuk babasıdır. (Haber Merkezi)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Diyarbakır, İl, Milli, Eğitim, Müdürü, değişti!,
Yorumlar
Haber Yazılımı