Haber Detayı
01 Aralık 2020 - Salı 00:02
 
VİDEO- Hırsızlar, apartman kapısını çaldılar
Diyarbakır’ın Bağlar İlçesinde 19 dairelik bir apartmanın dış kapısı hırsızlar tarafından çalındı. Bina sakinleri, apartmanlarının geçen haftadan beri kapısız olmasının kendilerini oldukça tedirgin ettiğini ve akşamları uyuyamadıklarını dile getirdiler.
ASAYİŞ Haberi


Devrim AKTÜRK

MÜCADELE HABER- Diyarbakır’ın Bağlar İlçesi Yunus Emre Mahallesi 928. sokakta bulunan Eser 2 Apartmanı’nın dış kapısı 26 Kasım’da kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından çalındı. Apartman sakinleri Perşembe gününden beri bina kapılarının olmamasından ötürü tedirginlik içerisinde uyuyamadıklarını söylediler. Apartmanda bulunan vatandaşlar bina kapılarının iki bin liraya mal olacaklarını düşündüklerinden dolayı maddi sebeplerden ötürü henüz yeni bir dış kapı takmış değiller. Bu durumdan hem üzüntü, hem de kapının çalışmasının şaşkınlığını yaşıyorlar. 

 

 

APARTMAN SAKİNLERİ ŞAŞKIN, POLİS MÜDAHALE ETMEDİ

Geceleri dış kapılarını kapatamadıklarından dolayı sabaha korkuyla kalktıklarını belirten apartman sakinleri, “Perşembe sabahı kalkıp aşağıya indiğimizde kapımızın olmadığını gördüğümüzde sanki evimizin tamamının götürüldüğünü, çalındığını htik. Polisi aradığımızda ise bu konu hakkında bir şey yapamayacaklarını belirtti.” dediler.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: VİDEO-, Hırsızlar,, apartman, kapısını, çaldılar, ,
Haber Videosu
Yorumlar

Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı
170-540-3023