Haber Detayı
19 Eylül 2020 - Cumartesi 11:52
 
VİDEO- İşçiler hayatlarını tehlikeye atıyor
Diyarbakır'da 4 katlı bir binanın çatısındaki kiremitleri değiştiren işçilerin herhangi bir güvenlik önlemi almaması dikkat çekti. Can güvenliklerini tehlikeye atan işçilerin, yapılan uyarıları umursamaz hali görenleri şaşkına çevirdi.
ASAYİŞ Haberi


Orhan YALÇIN

MÜCADELE HABER- Diyarbakır merkez Yenişehir ilçesi Şehitlik Mahallesi'nde bulunan 4 katlı bir apartmanın çatısındaki kiremitleri değiştiren işçilerin herhangi bir önlem almaması pes dedirtti. Yaklaşık bir haftadır asansörle çatıya çıkarılan kiremitleri taşıyan işçilerin can güvenliklerini hiçe sayması çevredekilerin büyük tepkisini topladı.

 

Taşıdıkları kiremitleri 4 katlı apartmanın çatısına döşeyen işçilerin, çevredekiler tarafından yapılan uyarıları umursamaz hali ise büyük şaşkınlık yarattı. Herhangi bir can güvenliği almaksızın hayatlarını tehlikeye atan işçilerin üzerine bastıkları kiremitlerden kayıp düşmesi ise an meselesi. Duruma tepki gösteren çevredeki vatandaşlar, buna benzer görüntülerin sıklıkla yaşandığı ve işçilerin can güvenliğini dikkate almadan çalıştıklarını söylediler.

 

Kaynak: Editör: Orhan YALÇIN
 
Etiketler: VİDEO-, İşçiler, hayatlarını, tehlikeye, atıyor,
Haber Videosu
Yorumlar

Bizim Gazete
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı