VİDEO- Kulp’ta ‘Dama Turnuvası’ düzenleniyor
Haber
18 Kasım 2021 - Perşembe 10:37
 
VİDEO- Kulp’ta ‘Dama Turnuvası’ düzenleniyor
Kulp Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Dama Turnuvası” Kulp Belediyesine ait açık alanda başladı.
KÜLTÜR Haberi
VİDEO- Kulp’ta ‘Dama Turnuvası’ düzenleniyor

MÜCADELE- Kulp Belediyesine ait açık alanda başlayan dama turnuvasının ilk karşılaşmalarını izleyen Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet “İlçemizde Dama oyununa ilgi duyan gençlerimiz ve yaşlılarımızı aynı etkinlikte bir araya getirebilmek, ortak heyecanın etrafında buluşturmak için böyle bir organizasyon düzenledik. Keyifli sohbetler eşliğinde oynanan dama müsabakalarını izlemek büyük bir keyif verdi. Oyuncuların heyecanını yüzlerinde izlemek bizleri de heyecanlandırdı. Turnuvaya katılan bütün oyunculara katılımlarından dolayı teşekkür eder, oynayacakları müsabakalarda başarılar dilerim” dedi.

           

Turnuvaya katılan oyuncular, düzenlenen organizasyonun kendilerini çok mutlu ettiklerini ifade ederek Kulp Kaymakamımız ve Belediye Başkan vekilimiz Mustafa Gözlet’e teşekkür ettiklerini dile getirdi.

               

Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğünce, turnuvanın İlk etapta puan usulü, daha sonraki aşamaların çapraz eşleşmelerle devam edileceği ifade edilerek dama severlerin bugün ve yarın saat 13:00’ de oynanacak müsabakaları izlemeye davet edildi. (Haber Merkezi)

Kaynak: Editör:
Etiketler: VİDEO-, Kulp’ta, ‘Dama, Turnuvası’, düzenleniyor,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı