Show TV ekranlarının sevilen dizisi Bahar, 10.bölümü ile ekranlara geliyor. Dizinin son bölümü için de izleyicileri merak ediyordu. Peki başrollerinde Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak ve Hatice Aslan’ın yer aldığı dizide bir kadının kendini yeniden gerçekleştirme hikayesi izleyiciye sunulmakta. Dizinin geçtiğimiz bölümlerinde Rengin ve Bahar arasında kalan Timur, Bahar’ı seçerek herkese evli olduklarını ilan etmişti. Peki yeni bölümde neler olacak?

BAHAR 9.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Turistler Tunceli'ye "ağlayan gelin''i görmek için geliyordu! Turistler Tunceli'ye "ağlayan gelin''i görmek için geliyordu!

Bahar, Rengin ve Timur’u öğrenecek mi? Bu soruların hepsinin cevabı için Show TV ekranlarında Bahar dizisi yeni bölümü ile izleyici karşısında. Peki dizinin 9.bölümünde neler oldu? Geçtiğmiiz hafta Timur ve Rengin’in ilişkisini çocuklar öğrenmiş, Timur, Rengin’in baskılarına daha fazla dayanamayıp bir seçim yapmıştı. Bahar, kocası ve Rengin arasında bir şeyler olduğundan şüphelenmeye başlamıştı. Bahar dizisi 9.bölümünde ise hastaneye bağış toplamak için düzenlenen balo sırasında büyük bir gerçek ortaya çıkacaktır. Dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor.

Muhabir: Ejder Ediz IŞIK