Bağlar'ın Karahan Mahallesi’nde yeni yolların yapıldığı bölgelerde olası su taşkınlarına karşı 27 beton boru döşendi. Kırkkoyun Mahallesi’ne bağlı Naldiken Mezrası’nda yeni yapıların inşa edildiği bölgelere yeni yollar kazandırıldı.

AFAD uyardı! Diyarbakır, Elazığ, Bingöl, Mardin, Tunceli dikkatli olun AFAD uyardı! Diyarbakır, Elazığ, Bingöl, Mardin, Tunceli dikkatli olun


SU TAŞKINLARINA KARŞI ÖNLEM OLARAK 27 ADET BETON BORU DÖŞENDİ
Bağlar Belediyesi, kış tedbirleri kapsamında kırsal yerleşim yerlerinde üst yapı güçlendirme hizmetlerini sürdürüyor. Bir mahallede beton boru çalışması gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bir mahalleye bağlı mezrada da yeni yapıların inşa edildiği bölgelerde yeni yollar kazandırıldı.


Karahan Mahallesi’nde vatandaşların inşa ettiği bölgelerde yeni yapılan yapıların ardında bu bölgelerde olası su taşkınlarına karşı önlem olarak 27 adet beton boru döşendi.

Kırkkoyun Mahallesi’ne bağlı Naldiken Mezrası’nda yeni yapıların inşa edildiği bölgelere yeni yollar kazandırıldı. Yeni yolların yapılmasıyla hem mahalle içi ulaşım elverişli hale getirildi.

“HİZMETLERİMİZİ ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYORUZ”
Bağlar Belediyesi, mahalle muhtarları ve vatandaşların talebi üzerine Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun talimatıyla kırsaldaki birçok yerleşim yerinde kış tedbirlerine yönelik hizmetlerin devam ettiğini bildirdi. Açıklamada, ”Kırsal yerleşim yerlerinde yeni yapıların inşa edildiği bölgelere yönelik olarak vatandaşlarımızdan gelen hizmet taleplerini yerine getirmeye devam ediyoruz. Tek bir vatandaşımızın dahi mağdur olmaması için ilk günkü heyecanla çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi sürdüreceğiz.” İfadeleri kullanıldı. (Haber Merkezi)