Diyarbekirspor’da yönetim ve teknik heyet, kentte görev yapan basın mensuplarıyla Seyrantepe’deki tesislerinde bir araya gelerek durum değerlendirmesinde bulundu.

KENTİN BİLEŞENLERİYLE KAYNAŞMA HEDEFİ

Basın dahil kentin bileşenleriyle kaynaşma sağlama amacında olduklarını belirten Diyarbekirspor Kulüp Başkanı Serkan Genç, bu tür organizasyon ve etkinlikleri artırmayı amaçladıklarını ifade ederek, önümüzdeki günlerde farklı kesimlerle bir araya geleceklerini kaydetti.

“1461 TRABZON MAÇI SONRASI BAŞLAYAN KÖTÜ GİDİŞAT”

İyi bir kadro kurmalarına rağmen son haftalarda düşüş yaşadıklarını anlatan Genç, Ankaraspor galibiyetiyle bunun üstesinden geldiklerini ifade etti. Genç, ”Aslına hedeflediğimiz gibi sezona iyi başladık. İyi bir kadromuz var. Çok daha iyi durumda olmamız gerekirdi. Ne olduysa hakem facşasına maruz kaldığımız 1461 Trabzon maçından sonra oldu. Bir türlü bu çıkmazdan çıkamadık. Geçen hafta Ankaraspor gibi güçlü bir rakibi yenerek bunu aştık. Bundan sonra daha iyi sonuçlar alacağız. Hedeflerimiz var. Şehrin desteğini arkamızda hissetmek istiyoruz. Bugün kıymetli basın emekçileriyle bir araya gelerek durum değerlendirmesinde bulunduk. Kentimizdeki farklı kesimlerle bir araya gelerek bu ilişki ve diyaloğ zeminini artıracağız.” dedi.

Diyarbakır’ın iki mahallesinde su sorunu çözüldü Diyarbakır’ın iki mahallesinde su sorunu çözüldü

DİYARBEKİRSPOR’DA HEDEF PLAY-OFF

Türkiye Liglerinin en genç teknik direktörü olduğunu belirten Teknik direktör Süleyman Gökhan Karaaslan ise takımın iyi bir noktada olduğunu ifade ederek hedeflerinin Play-Off’a kalmak olduğunu söyledi. Tesislerin çok güzel olduğunu, burada huzurlu bir çalışma imkanı bulduklarını kaydeden Karaaslan,”30 yaşındayım. Türkiye profesyonel liglerinin en genç teknik adamıyım. Yaklaşık 8 yıl Mustafa Denizli ile beraber çalıştım. Diyarbekirspor'a geldiğimde kötü giden bir gidişat vardı fakat şu an oyunumuz gelişmeye devam ediyor. Oyuncularım gayet iyi. Benimde kadro seçiminde elimi zorlaştırdı. Hedefimiz Diyarbekirspor'u Play Off potasına sokmak. Çok güzel tesislerimiz var. Burada imkanlar gayet iyi. Bize düşen başarılı olmak.” diye konuştu.

Haber: Fatih SURUÇ