Astrolojiye göre, bazı burçlar ilişkilerde karmaşık duygusal dinamiklere sahip olabilir ve bu da en yakın arkadaşlarının sevgilisine aşık olma olasılığını artırabilir. Bu durum, hem arkadaşlık ilişkilerini hem de romantik ilişkileri zorlaştırabilir ve dengesizliklere yol açabilir. İşte, en iyi arkadaşının sevgilisine aşık olma olasılığı yüksek olan 6 burç…

KOÇ BURCU 
Ko burçları ateşli ve tutkulu kişilikleriyle bilinirler. Genellikle düşünmeden hareket ederler. Heyecan ve yeni deneyimlerle büyürler, bu da bazen en yakın arkadaşlarının partneri gibi yasak olan birine karşı duygular geliştirmelerine neden olabilir. Cesur ve maceracı kişilikleri, arkadaşlıklarını tehlikeye atma pahasına bile, onları aşk konularında risk almaya daha eğilimli hale getirir.

İKIZLER BURCU 
İkizler burcu çift doğalarıyla tanınırlar. Genellikle karar vermede zorlanır ve rutinden hızla sıkılır. Bu huzursuz enerji ilişkilerinde belirgin olabilir ve sınırları geçmek anlamına gelse bile başka yerlerde heyecan ve yenilik aramalarına neden olabilir. İkizler burcu büyüleyici ve girişkendir; bu da onların en yakın arkadaşlarının partneri de dahil olmak üzere başkalarıyla flört edebilecek şekillerde bağlantı kurmalarını kolaylaştırır.

ASLAN BURCU 
Aslan burçları, kendine güvenen ve karizmatik kişilikleriyle bilinirler. İnsanları kendilerine doğru çeken bir çekim gücüne sahiptirler. İlgi odağı olmayı severler ve başkalarının hayranlığını isterler; bu da bazen zaten bir ilişki içinde olan birine karşı duygular geliştirmelerine neden olabilir, özellikle de bu kişi en yakın arkadaşının hayatında özel bir konumdaysa. Aslanlar son derece sadık olabilirler, ancak onaylanma ve beğenilme arzuları bazen muhakeme yeteneklerini bulanıklaştırabilir.

AKREP BURCU 
Akrep burçları yoğun ve tutkulu kişilikleriyle tanınırlar ve genellikle başkalarıyla derin duygusal bağlar kurarlar. Önemsedikleri kişilere son derece sadıktırlar, ancak yoğun duyguları bazen onların, en yakın arkadaşlarının partneri gibi, ulaşılamayan birine karşı duygular geliştirmelerine yol açabilir. Akrepler aynı zamanda kıskançlık ve sahiplenme duygularıyla da bilinirler ve bu gibi durumlarda durumu daha da karmaşık hale getirebilirler.

BALIK BURCU 
Balık burçları hassas ve empatik bir kişiliğe sahiptirler. Çoğu zaman başkalarının ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koyarlar. Onlar özünde hayalperesttirler, genellikle hayallerinde ve gerçekliğin idealize edilmiş versiyonlarında kaybolurlar. Bu romantik idealizm, bazen zaten bir ilişki içinde olan birine karşı duygular geliştirmelerine yol açabilir, özellikle de bu kişi onların aşk ve romantizm ideallerini taşıyorsa. Balıklar aynı zamanda sezgiseldir ve başkalarının duygularını kolayca anlayabilirler, bu da onları en yakın arkadaşlarının partnerine karşı duygular geliştirmeye daha duyarlı hale getirebilir.

2002’de 2 milyondu: Bugün Türkiye’de kaç üniversite öğrencisi var? 2002’de 2 milyondu: Bugün Türkiye’de kaç üniversite öğrencisi var?

Kaynak: Cumhuriyet