TFF 2. Lig Kırımızı Grup’ta mücadele eden temsilcisi lider Amedspor, dün (5 Kasım) Diyarbakır Stadyumu’nda karşılaştığı Etimesgut Belediyespor'u Oktay Aydın'ın attığı golle 1-0 yenmiş, puanını ise 29’a yükselterek namağlup liderliğini sürdürmüştü.

Mehmet Sıddık İstemi

ESKİ KAPTANA SEVGİ SELİ

Aynı karşılaşmada eski Amedspor futbolcusu Mehmet Sıddık İstemi de forma giymiş, Etimesgut Belediyespor oyuncusu olarak oynamıştı. Amedspor taraftarlarının eski kaptanlarından olan İstemi'ye yönelik güzel tezahüratları ise sosyal medyada yer almıştı. Taraftar yeniden eski kaptanlarını görmekten duyduğu mutluluğu saha içi ve saha dışında gösterdi.

Amedspor taraftarıyla buluşacak Amedspor taraftarıyla buluşacak

"ALLAH HEPİNİZDEN TEK TEK RAZI OLSUN"

Maçın başından sonuna kadar eski kaptanlarını unutmayan taraftara resmi sosyal medya hesaplarından teşekkür mesajı yollayan İstemi, "Şehre ayak bastığımdan itibaren sevgisini, ilgisini eksik etmeyen, bugün statta gösterdikleri sevgi ve saygı seli karşısında anlatılmaz duygular yaşatan büyük Amedspor camiasına, memleketimin güzel insanlarına ne kadar teşekkür etsem az. Allah hepinizden tek tek razı olsun. İyi ki varsınız. İyi ki yollarımız kesişmiş. İyi ki bu büyük ailenin bir parçası olmuşum. Sevgi ve saygılarımla. Sağlıcakla kalın." ifadesini kullandı.

Haber: Devrim AKTÜRK