Diyarbakır ekibi Amedspor’dan aldıkları mağlubiyet sonrası Fethiyespor cephesinden açıklama geldi. Kulübün teknik direktörü Selahaddin Dinçel, Fethiye Haber Bülteni’ne yaptığı açıklamasında hakemlerin kararlarına tepki gösterdi.

Amedspor yıllar sonra şampiyonluğa ilk kez bu kadar yakın! Amedspor yıllar sonra şampiyonluğa ilk kez bu kadar yakın!

LİDER DİYE YÖNETTİĞİN MAÇ FARKLI BİR MAÇ DEĞİL

Dinçel, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bugün grubun lideri Amedspor ile iç sahada müsabaka oynadık. Maçın başında çok basit bir hatada 1-0 geriye düştük. Maç boyunca da yenik oynadık. Tabi o golden sonra son düdüğe kadar sahada tamamen Fethiyespor vardı.

Bugün bilemiyorum belki de çok konuşulacak şey var ama ben şunu söylemek istiyorum. Karşıdaki takım lider diye yönettiğim maç farklı bir maç değil, grubun maçı ama bu şekilde iç saha takımına hep alehde düdük alehde bayrak çok böyle bizi mutlu etmiyor.

ZAMAN GEÇİRMEYE ÇALIŞTILAR

Dinçel, “Ben hakemlerimize inanıyorum ve güveniyorum. Bunu hep dile getiriyorum hiçbir şekilde art niyet yok ama ne olursa olsun özellikle 2. 45 dakika da en az 10 defa sağlıkçı içeriye soktular. Zaman geçirmeye çalıştılar, birçok oyuncu değişikliği oldu. 6 dakika çok komik bir uzatma. Verilecek birçok kart var, 2. sarı kart var belki de direkt kırmızı var ama hiçbirisi çıkmıyor. Yazık yani üzülüyoruz ben kendi takımımı kutluyorum” dedi.

LİDER TAKIM BÖYLE OYNAMAMALI

Dinçel son olarak, “Oyuncuları kutluyorum inanılmaz mücadele ettiler. Biz bugün taraftarımıza galibiyet hediye etmek istiyorduk. Maalesef karşımızda 11 kişiye mücadele etmedik öyle düşünüyorum. Üzülüyorum da ama bir lider takım ile oynadık. Fethiyespor’da lidere karşı nasıl oynanır onu gösterdik. Ne kadar zor duruma, aciz duruma düşürdüler. Sağlıkçı sokmaya kadar basit işler yaptılar. Lider takım bu şekilde oynamamalı bu şekilde davranmamalı ben öyle düşünüyorum. Bizde çok lider olduk, bizde şampiyonluğa oynadık. Hiçbir zaman yatıp zaman geçirin demedik oyuncularımıza. Bu şekilde davranmadık, bilmiyorum kendi takdirleridir. Ben oyuncularımı kutluyorum. Taraftarlarıma da vermiş oldukları destekten dolayı çok teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak: Haber Merkezi