KOÇ BURCU 
Koçlar, eylemler ve çözümler için güçlü bir gün olabilir. Birisiyle para durumunuz veya finansal hedefleriniz hakkında bir anlaşma söz konusu olabilir. Şimdi oldukça kararlı ve hırslısınız. Mali bir işle ilgili sorunu oldukça yaratıcı bir şekilde çözebilirsiniz. Bu aynı zamanda bir büyüğünüzün, patronunuzun veya ebeveyninizin onayını veya desteğini almanıza da yardımcı olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde, yalnızca başkalarına değil kendinize de çok büyük sözler vermekten kaçınmayı hedefleyin!

BOĞA BURCU
Boğalar, bugün birileri destek göstererek özgüveninizi inşa etmenize yardımcı olabilir. Özellikle başkalarına pratik seviyelerde yardım edebiliyorsanız, hemen hemen her türlü zorluğun veya sorunun üstesinden gelmeye hazırsınız. Bugün, başkalarıyla ortak bir hedef doğrultusunda çalışmak ve yeni bağlantıları teşvik etmek için iyi bir gün. Bugünün ilerleyen saatlerinde, işleri basit ve ılımlı tutmaya çalışın ve gerçek arzu ile içsel hoşnutsuzluktan kaynaklanan arzu arasında ayrım yaptığınızdan emin olun.

İKİZLER BURCU
İkizler, bugün özel konulardaki kararları ve eylemleri destekliyor. Gün hoş bir bolluk duygusu hissedebilir ve hem kendinizle hem de başkalarıyla biraz zaman geçirmekten oldukça memnun olabilirsiniz. Verme ve alma arasında güzel bir denge olabilir ve sınırları netleştirebilirsiniz. Duygularınızı veya bir durumu daha iyi anlayabilir ve sizi geride tutan bir tutum veya korkuyla temasa geçebilirsiniz. Kendinin daha fazla farkında olmak iyi hissettirebilir. Bugünün doyumu, içsel özleminizi dile getirme yöntemlerinizde yaratıcı olmayı içerebilir. Bugün ilerleyen saatlerinde hayatınızda biraz daha anlam arıyor olabilirsiniz ancak bu süreci aceleye getirmemek önemlidir.

YENGEÇ BURCU
Yengeç burçları, bugün bir arkadaş veya grupla bağları güçlendirmek ve ortak hedefler doğrultusunda işbirliği içinde çalışmak için özellikle destekleyicidir. Artık katkıda bulunmak, liderlik etmek ve rehberlik etmek daha çok fayda sağlar. Öğrendikleriniz ve paylaştıklarınızla canlanırsınız ve bir ilişki motive edici olabilir. Muhtemelen şu anda sizin gibi zorlukların üstesinden gelme konusunda kendine güvenen insanlarla, gerçekten destekleyici ve karşılıklı yarar sağlayan bağlantılar kurulabilir. Arkadaşlarınız, planlarınızı geliştirme isteği uyandırabilir ve girişimci bir ruhla dolarsınız. Bugün ilerleyen saatlerde, bazı içsel huzursuzluklar yaşayabilirsiniz ancak çaba gösterirseniz bunu olumlu bir şeye de dönüştürebilirsiniz.

ASLAN BURCU
Aslanlar, bugünün enerjileri kendinizi hoş bir şekilde hırslı hissetmenize neden olabilir. Pratik konulara katılmak, işleri organize etmek veya sorunları çözmek için iyi bir zaman. Şu anda, bir zorluğu çözüp sonra diğerine geçmeniz doğaldır. Her zaman iyileştirmeye yer olduğuna dair bir his var ama bu huzursuz, mükemmeliyetçi bir enerji değil; daha ziyade, şu anda kendi hızınızda ilerlemek iyi hissettiriyor. Bugün sizin için özellikle önemli olan bir projeyi ele alarak sorumluluğu üstlenme tavrınızdan yararlanın. Etrafınızdaki insanlar ya yardım eder ya da yoldan çekilip işinizi yapmanıza izin verir. Daha fazla çekiciliğe, görünürlüğe ve duygusal netliğe sahipsiniz.

BAŞAK BURCU

Başaklar, kendinizi ifade etmek şu anda özellikle kolay. Ortak hedefleri veya ilgi alanlarını paylaşan insanlarla bağlantı kurabilirsiniz ve bugün zorlukları üstlenmek ve sorunları güvenle ele almak sizin için doğaldır. Sizi gerginleştiren türden değil, elinizden gelenin en iyisini yapmaya ve gelişmeye teşvik eden türden, biraz rekabet olabilir. Sizi meşgul ve hareket halinde tutan aktiviteler, bugün özellikle çekici ve tatmin edici olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde, iyi görünen ancak daha sonra can sıkıcı veya yük haline gelen vaatlerde bulunmaktan kaçınmaya çalışın.

TERAZİ BURCU
Terazi burçları, bugün vücudunuzdaki gerginliği iyileştirmeye, engelleri kaldırmaya ve gevşetmeye yardımcı olacak fiziksel aktivitelere yönelebilirsiniz. Bu etki perde arkasında büyük bir tutku yaratıyor. Kişisel meselelerle ilgilenmek ve ailenizle vakit geçirmek için güçlü bir zaman ancak bugün tek başınıza ayakta durmakta da oldukça rahatsınız. Zor, karmaşık veya hassas konularla uğraşırken neredeyse korkusuzsunuz ve artık bir gizemi veya sorunu ustalıkla çözebiliyorsunuz. Yine de kendinizi araştırmaya, bir kitaba, bir filme ya da olumlu bir kaçış sağlayan herhangi bir şeye kaptırmayı ödüllendirici bulabilirsiniz. Harekete geçmek artık tatmin edici ve bu, özellikle para meseleleri ve aile veya ev işleriyle ilgili bir ilişkide büyümek ve gelişmekle ilgili.

AKREP BURCU
Akrepler, bugün iyi bir zamanlama duygusunun veya dalgalara neden olmadan veya sınırları aşmadan kendinizi öne çıkarabileceğiniz hissinin tadını çıkarabilirsiniz. Kendinize daha fazla güvenmeniz için sizi bir şekilde teşvik eden veya ilham veren insanlarla tanışabilir veya onlarla etkileşime girebilirsiniz. Başkaları sizi canlandırıcı aktivitelere çekebilir ve bir ekiple veya ortakla işbirliği yapmak aslında şu anda özellikle başarılı olabilir, çok fazla zaman kazandırabilir ve hayatınıza keyif katabilir. Sosyalleşerek, başkaları üzerinde hem rahatlatıcı hem de canlandırıcı bir etki yaratma konusunda bir yeteneğe sahip olursunuz. Bu, gerilimi serbest bırakmak ve aktif olarak hayattan zevk almak için iyi bir zamandır. Bugünün ilerleyen saatlerinde, en iyi sonuçlar için planlarınızı oldukça açık ve beklentilerinizi gerçekçi tutun.

Ajda Pekkan “Sahne illüzyon ister” dedi Ajda Pekkan “Sahne illüzyon ister” dedi

YAY BURCU
Yaylar, bugün aktif ve meşgul kalmak istiyorsunuz ve bir sorun veya zorluk ortaya çıkarsa inisiyatif almakta hızlısınız. Gün, dinamizm ve disiplin arasında tatmin edici bir dengeye ulaşmayı destekliyor. Özellikle başka bir gün kaçınabileceğiniz şeylere odaklanma yeteneğiniz özellikle eşsizdir. Projelere veya aktivitelere dalmak kolaydır ve çoğu zaman başkaları sizi destekler veya kendi işinizi yapmanıza izin verir, böylece dikkat dağıtıcı şeyler daha az olur. Bugün ilerleyen saatlerde, sanki hayat sizi çağırıyormuş gibi hissedebilirsiniz ancak tam olarak ne için olduğunu bilmiyor olabilirsiniz! İyileşme arzunla bağlantı kurun ancak süreci aceleye getirme baskısına direnin.

OĞLAK BURCU
Oğlaklar, bugün kendinizi rol model, bakıcı, akıl hocası veya kolaylaştırıcı konumunda bulabilirsiniz. İnsanlar sizinle birlikte olmaktan veya sizinle çalışmaktan keyif alır. Özellikle etkinlikler yoluyla yeni bir bağlantı kurmak veya zaten tanıdığınız biriyle bağ kurmak için iyi bir zaman olabilir. Ailevi meseleler de gelişebilir, özellikle de başkalarının kendileri olmalarına izin verdiğinizde. Bugün kendinizi hafifçe zorlanmış hissedebilirsiniz ve ileriye baktığınızda daha fazlasını isteyebilirsiniz. Bugün kendi işinizi yapmak özgürleştirici olabilir ancak hayatı başkalarıyla paylaşmak daha olası.

KOVA BURCU
Kova burçları, bugün manevi konulara pratik bir yaklaşım ilginizi çekebilir sevgili Kova. Şimdi hayal kırıklığını serbest bırakmanız gerekebilir ve bunu yapmak için sizinle birlikte büyük bir enerji var. Havayı temizlemek sizi büyümeye doğru itebilir. Bu, aile veya ev içi aktiviteler ve paylaşılan hedefler aracılığıyla başkalarıyla bağları güçlendirmek için güçlü bir gün olabilir. Ayrıca, kendinizi beslemek için de iyi bir zamandır ve kendinizi duygusal ve fiziksel olarak iyileştirme ve yenileme çabaları oldukça tercih edilir. Bağışlama, aslında, sadece başkalarına değil, kendinize karşı bir nezakettir! Bugün yaratıcı hobiler ve sizi üretken tutan diğer benzeri aktiviteler yoluyla dinamik bir ev ortamı yaratmaktan faydalanabilirsiniz.

BALIK BURCU
Balıklar, bugün projelere ve ilişkilere daha çok güveniyorsunuz. Bir takımda çalışıyor veya bir grup çalışmasına oldukça başarılı bir şekilde katkıda bulunuyor olabilirsiniz. İletişim ve eğlence etkinlikleri özellikle tatmin edici olabilir ancak genel olarak kendinizi oldukça kararlı hissediyorsunuz ve önemsediğiniz kişilerin desteği, iş veya pratik konularda kendinize olan güveninizi artırmada oldukça fayda sağlıyor. Özellikle kendinizi ifade ederken normalden daha emin hissettiğiniz için, artık yaratıcı arayışlar tercih ediliyor. Bugün odak noktasında önemli bir iletişim olabilir. Heyecan zihninizi yeni fikirlerle doldurabilir.

Kaynak: Haber Merkezi