KOÇ BURCU
Koçlar, sıra dışı arkadaşlarınızın yapacağı tekliflere hazır olmalısınız. Gününüzü renklendirecek ve iş imkanlarınızı daha da rahatlatacak cazip öneriler alabilirsiniz. Enerjinizi çevrenizdeki önemli kişilerle besleyebilirsiniz.

Meteoroloji uzmanı uyardı: Yağış olacak yerleri açıkladı! Meteoroloji uzmanı uyardı: Yağış olacak yerleri açıkladı!

BOĞA BURCU
Boğalar, yakın dostlarınızla bir araya gelecek ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Bugün, derin konuşmalar içinde olacaksınız. Duygularınızda ani gelişmelere hazır olmalısınız. Çalışma alanlarınızın kısıtlamasına izin vermemelisiniz.

İKİZLER BURCU
İkizler, duygularınızı özgür bırakmaktan hoşlanmanıza rağmen, inisiyatifin başkalarına geçmesi korkusu içinde hareket ediyorsunuz. Otokontrolünüzün sağlam olması sizi farklı kılarken, çevrenizde daha fazla merak konusu haline de getiriyor.

YENGEÇ BURCU
Yengeç burçları bugün, çevrenizle her zamankinden farklı bir iletişim içindesiniz. Olaylara şüpheli yaklaşmıyor ve sevecen davranıyorsunuz. Ailenizle ilgili konularda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Formunuzu bozmanız an meselesi.

ASLAN BURCU
Aslanlar, yoğun çalışma temponuz sayesinde birçok başarı size gelecektir. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz. Kendinizi odaklaşmaya yönlendirmelisiniz. Bağlantı içinde olacağınız kişilere yakın tavırlar içinde olmalısınız.

BAŞAK BURCU
Başak burçları, duygusal konularda bazı fanatik düşüncelerinizin esiri olabilir ve eskiye özlem duyabilirsiniz. Yollarla ilgili fırsatların söz konusu olması, yeni olayları da beraberinde getirecek. Bazı isteklerinizden vazgeçmemelisiniz.

TERAZİ BURCU
Terazi burçları, kendinize göre büyük çabalar sonucu gerçekleştirdiğiniz organizasyonu sahiplenmek, etrafınızdaki bazı yakın arkadaşlarınızın gizli tepkisini çekiyor. Özellikle bugün, karşılıklı görüşmelerde imalı sözcüklerden kaçınmalısınız.

AKREP BURCU
Akrepler, işinizdeki çevre sorunları size zor anlar yaşatıyor. Onları istediğiniz potaya her an çekebilirsiniz. Yeni yerler ve kişiler gördüğünüz zaman kendinizi özgürlük havasında buluyorsunuz. Artık felsefenizi değiştirmelisiniz.

YAY BURCU
Yay burçları, çevrenizi kuşatan akıllı kişilerden faydalanmasını bilmelisiniz. Dostlarınızın iyi niyetle yaklaşımları karşısında siz de gereken karşılığı vereceksiniz. Ailenizle aranızda ilişkiler çok önemli. Damar sorunlarına dikkat.

OĞLAK BURCU
Oğlaklar, bugün ailenizle yaşadığınız sorunların sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Onlarla istemeden yaşadığınız durumlarda, gözden kaçırmamaya çalışacağınız tek nokta; sabır ve taviz gibi iki önemli duyguyu dengede tutmalısınız.

KOVA BURCU
Kova burcu, yaşamın her adımında; bir yerlere bir konuya kendi çabanızın hakim olmasını isterken, emek vermeden bir şeylere sahip olmak istemiyorsunuz. Bugünlerde her olayın arkasında farklı nedenler aramak, sizde alışkanlık halini aldı.

BALIK BURCU
Balıklar, güvensizliğinizi yendiğiniz zaman, çok daha başarılı oluyorsunuz. Çevrenin etkilerinden uzak kalmaya çalışmalısınız. Kendi bildiğiniz gibi yaşamak istiyor ve sevdiğiniz kişinin kendisini ifade etmesine izin vermiyorsunuz.

Kaynak: Haber Merkezi