2 Mayıs 2024 Perşembe gününün burç yorumları merak ediliyor. Burç yorumlarına göre bugün nasıl geçecek, bugünün kazançlı burçları hangileri? Astrolog Gülnihal Öztürk'ten 2 Mayıs 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak burç yorumları…

KOÇ BURCU
Koçlar, bugün kalabalıklar içinde kendinizi duygusal olarak yalnız hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile bir araya gelmek ve aranızdaki bapı güçlendirmek isteyebilirsiniz. Finansal konularda alacağınız tavsiyelere dikkat etmelisiniz.

BOĞA BURCU
Boğalar, bugün mesleğiniz ve kariyerinizle ilgili konularla ilgilenecek, çalışma hayatınızla ilgili daha görünür olacaksınız. Sorumluluklarınız ve dış dünyaya geliştirdiğiniz bağımlılıklardan kurtulmak ve özgürkleşmek isteyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU
İkizler, bugün eğitimler, hukuki konular ile ilgilenebilir veya yeni bir şeyler öğrenmek ve bilginin peşinden gitmek isteyebilirsiniz. İnsanlardan uzaklaşmak ve kendi fikirlerinizin peşinden gitmek isteyebilirsiniz.

Diyarbakır Batman Mardin dikkat! Yıllardır aranan radde Van’da çıktı Diyarbakır Batman Mardin dikkat! Yıllardır aranan radde Van’da çıktı

YENGEÇ BURCU
Yengeçler, bugün duygusal olarak dengenizi bozacak gelişmeler meydana gelebilir. Gün boyu modunuzu toparlamak adına hareket edeceksiniz. Eş ve ortaklıklardan elde edilen gelirler ile ilgili kayıplar meydana gelebilir. Yeme-içme konularından ortaya çıkabilecek sağlık sorunlarına dikkat etmelisiniz.


ASLAN BURCU
Aslan Burçları, bugün hayatınızdaki insanların pervasızlığı karşısında çok şaşırabilirsiniz. Kariyer ve ortaklıklar konusundaki olayları kontrol etmeye çalışsanızda istediğiniz sonucu almakta güçlük çekebilirsiniz.

BAŞAK BURCU
Başaklar, bugün sağlığınızla ilgili konular gündeminizde olacak. Çalışma hayatınızdaki insanların davranışları, tutumları güvensizlik hissetmenize neden olabilir.

TERAZİ BURCU
Terazi Burçları, bugün partnerinizden beklentilerinizi çok net olarak ortaya koyacaksınız. Beklentilerinizin karşılanmadığı flörtünüzle gerilimli tartışmalar içinde kalabilirsiniz. Yatırımlar ve borsa konusunda dikkatli olmalsınız.

AKREP BURCU
Akrepler, bugün iç dünyanıza dönecek, ruhsal ve duygusal konulara daha fazla önem göstereceksiniz. Evinizle ilgili tadilat gerektirecek işler gündeme gelebilir.

YAY BURCU
Yay burçları, iletişim konusunda yanlış anlaşılmalara neden olacak gelişmeler meydana gelebilir. Bazı anlaşmalar ve sözleşmeler ile ilgili sonlanma enerjileri mevcut. Yakın çevrenizdeki insanlar ile tartışmalara dikkat etmelisiniz.

OĞLAK BURCU
Oğlak Burçları, bugün finansal açıdan size kayıp yaşatacak gelişmeler meydana gelebilir. Kazançlarınızı arttırabilmek adına daha fazla efor sarfetmeniz gerekse de bugün sonuç almak pek mümkün olamayabilir.

KOVA BURCU
Kovalar, bugün kendi fiziksel ve duygusal ihityaçlarınıza yönelik hareket edeceksiniz. Aile ve ev yaşamınızla ilgili çarpıcı değişiklikler meydana gelebilir. Sorumluluklarınızdan kurtulmak ve kaçma eğiliminde olabilirsiniz.

BALIK BURCU
Balıklar, bugün iç dünyanıza dönecek ve ruhsal olarak bağımlılık geliştirdiğiniz konulara daha fazla önem vereceksiniz. Kendi iç dünyanıza dönmek ve duygusal olarak diğer insanlar ile bağınızı kesmek isteyebilirsiniz.

Kaynak: Haber Merkezi