KOÇ BURCU
Koçlar, bugün yurt dışı seyahat, eğitimler konusunda çıkan sorunlar ile ilgilenmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizdeki insanlar ile bir arada olmak isteyebilir, kısa yolculuklara çıkabilirsiniz.

BOĞA BURCU
Boğa burçları, bugün gelir ve gider konuları gündeminizde olmaya devam edecek. Yapacağınız harcamalar için yeni kazanç yolları arayabilirsiniz. Ticari faaliyetler için fikirleriniz yoğunlaşabilir. Ancak harekete geçmek için doğru bir gün olmayabilir.

İKİZLER BURCU
İkizler, bugün ortaklarınız veya eşiniz ile yaşadığınız sorunları çözümleyebilmek adına harekete geçebilirsiniz. Akşam saatlerin harcamalar ve ortak gelirler konusunda harekete geçebilirsiniz. Ancak sonuç almak biraz zor olabilir.

YENGEÇ BURCU
Yengeç burçları, bugün sağlığınızla ilgili konulara daha fazla önem gösterebilirsiniz. Duygusal açıdan kısılmış ve kendinizi rahat ifade edemediğinizi düşündüren gelişmeler olabilir. Özellikle beraber çalıştığınız insanlar ile ilgili bazı sorunlar yaşanabilir.

ASLAN BURCU
Aslan burçları, aşk hayatınızda duygusal veya fiziksel çatışmalara açık bir gün olabilir. Bugün partneriniz ile ilgili konularda sizi rahatsız eden durumlar oluşabilir. Çocuklar konusunda sağlık sorunlarına dikkat etmelisiniz.

BAŞAK BURCU
Başak burçları, bugün ev ve aile içindeki sorunları çözebilmek adına harekete geçebilirsiniz. Aileniz ile paylaşacağınız duygulara karşıt fikir ve görüşler gelebilir. Akşam saatlerinde hobilerinize, aşk hayatınıza ve üretkenliğinize yönelik hareket etmeye başlayacaksınız.

TERAZİ BURCU
Terazi burçları, bugün kısa yolculuklar, seyahatler konusunda harekete geçebilirsiniz. Ailenizi ziyaret etmek ve hafta sonunu onlar ile geçirmek isteyebilirsiniz. Sağlığınız ve günlük rutinleriniz ile ilgili sabah saatlerinde kendinizi toparlamak güç olabilir ancak akşam saatlerinde bu durumu aldığınız tavsiyeler eşliğinde çözüme ulaştırabilirsiniz.

AKREP BURCU
Akrepler, bugün kazançlar konusunda sizi kısıtlayan konulara eğilim gösterebilirsiniz. Aslında bu durum sevme ve değer görme ile ilgili konuları da kapsıyor diyebilirim. Yaptığınız herhangi bir iş veya ilişkileriniz konusunda beklentilerinizin karşılanmaması sizi biraz hayal kırıklığına uğratabilir.

YAY BURCU
Yaylar, bugün kendinizi duygularınıza yenilmiş veya duygularınıza hapsolmuş hissedebilirsiniz. Partneriniz veya ortaklarınız ile aranızda konuşmanız gereken ve anlamaya çalıştığınız meseleler olabilir. Bu hafta sonu konuşulamayan her şey kafanızda büyüyecektir. 

OĞLAK BURCU
Oğlaklar, bugün duygusal açıdan kendinizi ifade etmekte güçlük çekebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanların söylemleri üzerinizde duygusal bir gerilim yaratabilir. Bu nedenle iletişim konusunda veya kendinizi anlatma konusunda daha sabırlı olmalısınız.

KOVA BURCU
Kova burcu, bugün etrafınızdaki insanlar, kalabalık ortamlarda sıkıldığınızı hissedebilirsiniz. Özellikle insanların sizden sürekli bir beklenti içinde olmaları motivasyonunuzu sağlamanızda zorlanmanıza neden olabilir. Aşk hayatınız hareketlenirken, üretkenliğiniz de oldukça olumlu etkilenecek. Sadece sürekli havada uçuşan fikirleri hayata geçirebilmek adına istekli olmalısınız.

Restore edilirken fark edildi: Türbenin içinden çıktı Restore edilirken fark edildi: Türbenin içinden çıktı

BALIK BURCU
Balıklar, bugün kendinizi ifade etmeniz gereken çok fazla durum ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınıza ulaşmak, onlar ile vakit geçirmek, konuşmak isteyebilirsiniz.  Aile ve ev içinde iletişimin yoğun olduğu bugünlerde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Kaynak: Haber Merkezi