KOÇ BURCU
Koçlar, Jüpiter İkizler burcuna geçiyor, 1 yıl içerisinde neyi düşünürsen hayatına çekecek gücü içinde bulacaksın. Bu dediğimi sakın unutma, sözlerin önemini bu sene anlayacaksın. araba alımı yapabilir, yeni eğitim alanlarında kendini keşfedebilir, önemli anlaşmaları imzalarken kendini bulabilir ve seni mutlu edecek arkadaşlarla yolların kesişebilir. Akraba ve kardeşlerinin hayatında mutlu olacak sürprizler gündemde olabilir. Şansın ve mutluluğu yakalayacağın yerler kısa yolculuklar haberin olsun. Bu hafta Sevgili Koç, iş hayatınla ilgili önemli davet ve organizasyonlar gündeminde olacak. Önemli anlaşmalar için etkinliklerin içerisinde bulunacaksın. Ailenin ev taşıması gündeminde olabilir. Ailen uzakta oturuyorsa görüşmek için yol yapabilirsin.

BOĞA BURCU
Boğa burçları, Jüpiter İkizler burcuna geçiyor, 2025 Mayıs ayına kadar en fazla şanslı olduğun konu maddi anlamdaki fırsatlar olacak. İlişkilerle ilgili değer görmenin tadını çıkaracağın bu süreç içerisinde maddiyatın yanında manevi anlamda da huzuru yakalayacaksın. Bu hafta önemli bir terfi almak, maddi anlamda yükselmek için yöneticinle alt yapı çalışmaları ve konuşmaları yaşayacaksın. Hayatındaki kişinin iş hayatındaki döngüler sebebiyle yerini yurdunu değiştirme kararı alabilirsin.

İKİZLER BURCU

İkizler, Jüpiter İkizler burcuna geçiyor, 1 yıl içerisinde şansın kendisinin sen olduğunu bilmeni isterim. İlişkiler açısından aşık olabilir ve evlilik kararı alabilirsin. Perşembe günü gerçekleşecek. Bu hafta maddi anlamda krizleri yönetmek için fırsatların oluşacak. Hayatındaki kişiyle alacağın önemli kararlar geleceğinizi belirleyecek. Beraberliğinizde olanlar oldu ya da eskilere elveda diyerek yeni bir sürece girme döngüsüne girmiş de olabilirsiniz. Gerçekten bu kişi yaralarını satıyorsa arkana bile bakma

YENGEÇ BURCU
Yengeçler, Jüpiter İkizler burcuna geçiyor, 1 yıllık süreç içerisinde ilahi anlamda büyük bir destek seninle birlikte olacak. Hasta ve sıkıntılar içerisindeysen şifa bulacaksın. Üretkenliğin artacak. İlham alarak kitap yazabilir, sanat yapabilirsin. Arkandan oyun oynayanlar kendi kazdıkları kuyuya düşecekler. Kanatlarını açan bir melek sanki koruyor seni, hayata karşı artık korkularını bırak Sevgili Yengeç. Bu hafta geçmiş ve gelecek arasında kalmışlığın vereceği önemli bir karar aşamasından geçebilirsin. Sağlığını yeterince önemsiyor musun? Hayatındaki kişiyle aranızda olan sırlar bu beraberliği tam olarak nereye götürecek? Her şey bu hafta ortaya çıkacak.

ASLAN BURCU
Aslan burçları, Jüpiter İkizler burcuna geçiyor, 1 yıllık süreç içerisinde dilekler evinden geçen Jüpiter, hayalini kurduğun ne varsa sana yaşatmaya hazırlanıyor. Kalabalıklaşacaksın. Davet, organizasyon, kulüp, dernek ve yardımlaşmaların içerisinde bulunabilirsin. Senin isminin duyulacağı, insanların seni konuşacağı, kariyerinde büyürken, ödül ve terfilerin duyurulacağı bir döngü seni bekliyor. Bu hafta çalışma hayatında öyle bir güçleneceksin ki önemli projelerin alt yapıları oluşmaya başlayacak. Özel hayatında artık akışta olma vakti geldi. Aldığın kararların arkasında durursan kazanır ve ilerlersin. Yoksa bu hafta hayatındaki kişiyi kaybetmen için evren oyunlarını oynayacak.

BAŞAK BURCU
Başaklar, Jüpiter İkizler burcuna geçiyor, 1 yıllık süreç içerisinde kariyer hayatında zirveyi yakalayacak bir burç varsa o da sensin. İş hayatında büyümek, ismini duyurmak, terfi almak ve iş kurmak için fırsatların oluşacak. Perşembe günü gerçekleşecek. Bu hafta aşk hayatında önemli bir dönüm yaşayacaksın. Zihnin, aklın belki de karışık. Önümüzdeki engelleri aşmak için zaman tanımalısın. Ya da eğer ki bitiyorsa lütfen özel hayatına değil iş hayatındaki fırsatlara odaklanmalısın.

TERAZİ BURCU
Terazi burçları, Jüpiter İkizler burcuna geçiyor, 1 yıllık süreç içerisinde sınavlar, yüksek eğitim ve mahkemesel döngüler açısından şans seninle olacak. Yurtdışı, vatandaşlık ve göçmek istiyorsan fırsatlar seninle birlikteyken, bol bol seyahat edeceksin. Eşinin ailesinden destek ve bolluk göreceksin. Küslükler varsa barışılacak. Bu hafta üzerindeki toprağı attığın bir döngüden geçtiğini fark ediyorsun. Çok üzerine oyunlar oynandı, belki de canın çok sıkıldı. Şimdi geleceğe doğru hem iş hem de aşk için hamle atma zamanı ama önce tam olarak ne istediğini bilmeli ve yıkılan kalelerin yerine yenilerini inşa etmelisin.

AKREP BURCU
Akrep burçları, Jüpiter İkizler burcuna geçiyor, 1 yıllık süreç içerisinde eşinin maddi kaynaklarıyla ilgili şans ve fırsat seninle birlikte olacak. Miras, nafaka, sigorta ve prim gelirleri oluşabileceği gibi ortaklı projelerden yana kar elde edebilirsin. Bu hafta yolculuklar gündeminde olabilir. Yolculukların bir kısmı para odaklı olabilir. Kısa tatiller de sana çok iyi gelebilir. Önemli bir para vesilesiyle araba alım süreçlerini düşünebilirsin.

YAY BURCU
Yaylar, Jüpiter İkizler burcunda geçiyor, 1 yıllık süreç içerisinde ev almak için fırsatın olacak. Sürpriz şekilde nikah masasında kendini bulacaksın. Dostların sayesinde iş fırsatlarını da genişletecek ve kalabalıklaşacaksın. Bu hafta maddi anlamda genişleme ve büyüme döngüsü seninle birlikte. Eski senin sen olmadığı zamansız bir zamandan geçmektesin. Önemli bir beraberliğe evet deme döngüsünden geçebilirsin. Bu sırada eski beraberliğinin pişman olduğunu duyacak ve göreceksin. Hayatında birisi varsa yatırım yapmak isteyebilirsin

OĞLAK BURCU
Oğlak burcu, Jüpiter İkizler burcuna geçiyor, 1 yıllık süreç içerisinde iş hayatın açısından şanslı olacaksın. Fırsatlı iş değişiklikleri gündeminde olacak. Sağlık sıkıntın varsa rahatlayacaksın. Bu hafta kendini yenileyeceksin. Memnuniyetsiz olduğun her şey bitiyor. Önemli bir ortaklık ya da iş kurma sürecine girebilirsin. Arkandan oynanan bazı oyunlar var. Bunların hepsini fark edeceğin önemli bir döngü içerisinde bazı yüzleşmeler yaşarken yol ayrımı yaşadığın insanlar için pişman olma.

KOVA BURCU
Kova burcu, Jüpiter İkizler burcuna geçiyor, 1 yıllık süreç içerisinde aşkta en çok mutlu olacak olan sen olacaksın. Kalbi yalnız Kovalar haydi yaşadınız. Zaten bir beraberliğin varsa birbirinize bağlandığınız özel bir döngü başlıyor. Maddi açıdan da şans seninle olacak. Öyle paralar eline geçecek ki sen bile şaşıracaksın. Bu hafta alamadığın haklarını güçlenerek alıyorsun. Yurtdışı tatilleri, yurtdışı bağlantılı iş süreçleri gündeminde olabilir. Düzenim değişsin istemiyorum diyorsun belki ama ev değiştirmen ve hatta bu evin sana çok iyi geleceği bir döngü oluşmaya başlayacak. Lütfen ön yargılı olma

Tam 114 yaşında! İşte İmoş ninenin talebi Tam 114 yaşında! İşte İmoş ninenin talebi

BALIK BURCU
Balıklar, Jüpiter İkizler burcuna geçiyor, 1 yıllık süreç içerisinde hamile kalabilirsin. Evlenmek ve ev almak için de fırsatların bulunuyor. Bu hafta içine içine kırılan hayallerinin yerine yenileri inşa ediliyor. Kalabalık davet ve organizasyonlar içerisinden geçeceksin. İş hayatın açısından seni zorlayan insanlar bulunuyor olsa da kendi kazdıkları kuyulara kendileri düşecek hiç merak etme.

Kaynak: Haber Merkezi