Kalbi tehdit eden 4 yanlışa dikkat Kalbi tehdit eden 4 yanlışa dikkat

KOÇ BURCU
Koçlar, yaşamak istediklerinizi düzenli bir plan ve program dahilinde kararlılıkla uygulamalısınız. Bu kararsızlıkla yerinizde saymaktan öte gidemezsiniz. Fikirlerine güvendiğiniz insanlardan destek alın. Ayaklarınız yere daha sağlam basmalı.

BOĞA BURCU
Boğa burcu, maddi anlamda yeni kararlar almanızın zamanı geldi.  Yeniliklere açık bir kafa yapısıyla istediğiniz sonuca yaklaşabileceksiniz. Önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirin. Tereddüt etmeden ilerleyin. Problemleri bakış açınızı değiştirerek çözebileceksiniz.

İKİZLER BURCU
İkizler burcu, oldukça hareketli ve enerjik bir gün sizi bekliyor. Kararsız kaldığınız konularda bilgi toplayarak netliğe kavuşturabilirsiniz. Zihinsel olarak ne kadar net olursanız yaşamınıza çektiğiniz problemlerin de çözüldüğünü göreceksiniz.

YENGEÇ BURCU
Yengeçler, bizi ruhsal bunalıma iten gelişmeler bu günlerde biraz artış gösterebilir. Yapmanız gereken şey biraz kendi dünyanıza çekilmek. Yalnızlık iyi gelecektir. Kendinizle iletişim kurun. Aradığınız cevapları kendinizde bulacaksınız.

ASLAN BURCU
Aslan burcu, sevdiklerinizle işbirliği içerisinde ve ruhsal anlamda kendinizi iyi hissedeceğiniz ortamlarda bulunabileceğiniz keyifli bir gün. Yeni insanlarla tanışmak, şans getirecek başlangıçlara adım atmak için uygun zamanlar. Bugünü iyi değerlendirin.

BAŞAK BURCU
Başak burcu, yaşadığınız zihinsel karmaşa ve çatışmalar aslında kararlılıkla bir yola girmeniz gerektiğinin de işaretlerini veriyor. Kendinizi ifade etmek için bu kadar kelime sarf etmek yerine pürüzleri hayatınızdan çıkartın. Daha sağlıklı ilerleme kaydedeceksiniz.

TERAZİ BURCU
Terazi burcu, uzun süredir zihninizde dönüp duran fikirleri bugün hayata geçirmek için yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Geçmişte kaçırdığınız fırsatlara bir yenisini daha eklemeyin. Fırsatlar önünüze serilecektir fakat siz biraz daha net olmalısınız.

AKREP BURCU
Akrepler, aklınızdan geçen çeşit çeşit fikirler ve harekete geçmek konusundaki motivasyon eksikliğiniz, hayatınızda yoluna gitmeyen konuların asıl sebebi.  Bir yerden başlamak zorundasınız. Çok fazla riskli adımlar atmadan, somut ve uygulanabilir fikirleri hayata geçirmekte fazla geçmeyin.

YAY BURCU
Yaylar, kararsızlık yaşadığınız konularda her iki taraftan da bakabilmeyi öğrenmelisiniz. Yüzeysel düşünebilme becerinizi biraz geliştirmeniz çoğu zaman kurtarıcı olacaktır. Bu kadar derin ve detaylı düşünerek hiçbir şeyi çözemezsiniz. Bugün ağır sporlardan kaçının.

OĞLAK BURCU
Oğlak burçları, çalışma alanınızda veya rutin düzeninde yapmak istediğiniz değişiklikler için biraz daha zaman var sevgili oğlaklar. Sağlam adımlarla ilerlemek daha sonra yaşayacağınız hayal kırıklıklarının da önüne geçecektir. Beklenmedik sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Hiçbir konuda acele etmeyin.

KOVA BURCU
Kovalar, olabildiğince orijinal ve ütopik düşünüyor olmanız bezen insanların eleştirisini alsa da çevrenizde size özenen kişiler de var. Bugün fikirlerinizi çevrenize kabullendirebileceğiniz ortamlar hazırlamakla işe başlayın. İletişim anlamında pozitif bir gündesiniz.

BALIK BURCU
Balıklar bugün ailevi konularla alakalı bazı gerginlikler ve yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir. Hemen içinize kapanmayın, sorunları kişiselleştirmeyin. Problemleri çözmekte sabit fikirli olmayın, farklı çözümler deneyin. İstediğiniz takdirde çözmeyeceğiniz hiçbir şey yok.

Kaynak: Haber Merkezi