Astrolojiye göre, 5 Mayıs 2024 Pazar günü nasıl geçecek merka ediliyor. Burç yorumlarına göre bugün nasıl geçecek, bugünün kazançlı burçları hangileri? Astrolog Gülnihal Öztürk'ten 5 Mayıs 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

KOÇ BURCU
Koç Burçları, bugün dışarıda halletmeniz gereken çok fazla işiniz olacak. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili konuları önceliklendireceksiniz. Para harcama konusunda abartılı yaklaşımlardan kaçınmakta fayda var. Daha çok kendinize yönelik hareket edeceğiniz, fiziksel aktivitelerin çok fazla olacağı bir gün olacak.

2002’de 2 milyondu: Bugün Türkiye’de kaç üniversite öğrencisi var? 2002’de 2 milyondu: Bugün Türkiye’de kaç üniversite öğrencisi var?

BOĞA BURCU
Boğa burçları, bugün iç dünyanızda sizi huzursuz eden bazı duygular olabilir. Diğer insanlar ile aranıza mesafe koymanız gereken durumlar meydana gelebilir. Yakın çevrenizdeki insanların sizinle ilgili gerçek düşüncelerini öğrenebilir ve iletişimsel sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün trafikte oluşabilecek kaza ve aksaklıklara karşı dikkatli olmalısınız.

İKİZLER BURCU
İkizler, bugün arkadaşlarınız, sosyal çevrenizle ilgili kendinizi bazı tartışmalar içinde bulabilirsiniz. Hayattan beklentileriniz, umutlarınız, gelecek planlarınızla ilgili harekete geçmek isteyebilirsiniz. Ancak Ay’ın pozisyonu girişimde bulunacağınız işler ile ilgili sonuç almakta güçlük çekebileceğinizi gösteriyor.

YENGEÇ BURCU
Yengeçlar, bugün sakinliğinizi test edecek olay ve kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Sizinle ilgili konuların konuşulması, diğer insanların özelinize merak duyması tepkilerinizi yönetmekte güçlük çekmenize neden olabilir. Etrafınızdaki insanların acımasız yorumları ve duygusuz davranışları günün ilk saatlerinde enerjinizi düşürebilir.

ASLAN BURCU
Aslanlar, bugün hareketlilik ve dışarıya dönük olma günü. Kendinizi dışarı atıp eve hiç girmek istemeyebilirsiniz. Seyahatler, yeni eğitimler, yeni bilgiler edinmek adına çaba sarf edeceksiniz. Diğer insanlardan uzaklaşmak, özgürleşmek isteyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU
Başaklar, bugün alım-satım konuları, düşünülmeden yapılan harcamalar ve finansal anlamda yaşanacak kayıplar ile ilgilenebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Kazalar konusunda dikkat etmelisiniz. Duygularınızın hızla değiştiği, öfkenize sahip çıkmakta zorlanabileceğiniz etkiler görülebilir.

TERAZİ BURCU
Teraziler, bugün ilişkiler konusunda dikkat edin. Partneriniz, ortaklarınızla tartışma yaşayabileceğiniz olaylar meydana gelebilir. Kazalar, tartışmalar, kavgalardan uzak durmaya özen gösterin. Hayatınızdaki insanlar çok gergin olabilir, uzlaşı sağlamakta güçlük çekebilirsiniz.

AKREP BURCU
Akrep burçları, bugün yapmak istedikleriniz ile sorumluluklarınız arasında kalacaksınız. Oldukça hareketli ve sürekli bir yere yetişmek zorundaymış gibi hissedebilirsiniz. Baş bölgenizle ilgili ağrılar, sağlık konuları gündeme gelebilir.

YAY BURCU
Yay burçları, bugün duygularınızı ifade etmek ve anlaşılmayı bekleyeceksiniz. Ancak partneriniz biraz çatışmacı olabilir, aranızdaki iletişimde kalp kırıklıklarına neden olacak sorunlar meydana gelebilir. Çocuklar konusunda ateşli rahatsızlıklar, sağlık konuları gündeme gelebilir.

OĞLAK BURCU
Oğlaklar, bugün ev içinde düzen yapmak, bozulan eşyaların tadilat, tamirat işleriyle ilgilenebilirsiniz. Ev içindeki hareketlilik aile üyeleriyle gerilimi tetikleyebilir. Ev içinde yaşanacak kazalara karşı dikkat etmelisiniz.

KOVA BURCU
Kovalar, bugün zihniniz çok fazla çalışacak. Sürekli yeni fikirler üretme ve yeni yerler görme konusu gündemde olacak. Araçla seyahat etmek veya aracınızla ilgili bakım konularına eğilmek isteyebilirsiniz.

BALIK BURCU
Balık Burçları, bugün finansal olarak harcama yapmanız gereken konular gündeminizde olacak. Ticaret ile ilgilenen balıklar için oldukça hareketli bir gün olacak. Elinizdeki bir ürünü satışa çıkarmak, araç satışı yapmak, alım yapmak gibi konular ile ilgilenebilirsiniz.
 

Kaynak: Haber Merkezi