• USD 32,82
  • EUR 35,65
  • ALTIN 2.540,77
  • BİST100 11.090
  • BTC 65.750

Aziz Elaldı Haberleri

Aziz Elaldı haberleri ve güncel Aziz Elaldı gelişmeleri, Aziz Elaldı ile ilgili tüm video, Aziz Elaldı fotoğrafları ve Aziz Elaldı haberleri Mücadele Gazetesi sitemizde


AMEDSPOR

Diyarbakır temsilcisi Amedspor, TFF’nin yeni Başkanı seçilen İbrahim Hacıosmanoğlu’na tebrik mesajı paylaştı. İşte detayları…

AMEDSPOR

Amedspor Başkanı Aziz Elaldı, Mücadele'ye özel Avrupa turuyla ilgili değerlendirmeler yapıp Kürdistan Bölgesi’ni de ziyaret edeceğini söyledi.

AMEDSPOR

Diyarbakır ekibi Amedspor'da Kulüp Başkanı Aziz Elaldı, geçtiğimiz gün Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'la bir araya geldi taraftarlar bakın kimi istedi.

AMEDSPOR

Diyarbakır ekibi Amedspor, TFF 1. Lig’de rakibi olacak Ankaragücü’yle Mehmet Yeşil transferi için rekabet içerisindeydi.

AMEDSPOR

Aziz Elaldı, Amedspor’u Barcelona gibi yapacağız demişti, Mücadele’ye yaptığı açıklamalarında Barcelona’yla ilgili konuştu.

AMEDSPOR

Amedspor’un şampiyonluğunda büyük emekleri olan Kulüp Başkanı Aziz Elaldı, Mücadele’ye özel açıklamalar yapıp gündemi değerlendirdi.

AMEDSPOR

Amedspor Kulüp Başkanı Aziz Elaldı, Avrupa ziyareti sonrası ilk defa takımın kamp yaptığı otele ziyarette bulundu.

AMEDSPOR

Amedspor Kulüp Başkanı Aziz Elaldı 15 Haziran 2024 tarihi itibari ile Avrupa turuna çıkmıştı, şimdiyse açıklama geldi.

AMEDSPOR

Aziz Elaldı başkanlığındaki Yönetim Kurulu ve teknik direktör Ersun Yanal, dört başlık altında topladığı çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

AMEDSPOR

Diyarbakır ekibi Amedspor'un Kulüp Başkanı Aziz Elaldı'nın yeğeni Ömer Elaldı, Vanspor'a destek olacaklarını duyurmuştu.

AMEDSPOR

Amedspor Kulüp Başkanı Aziz Elaldı, Barcelona'ya bir dizi temaslar için gideceğini duyurdu taraftarlardan çağrılar gelmeye başladı.

AMEDSPOR

Diyarbakır ekibinde geçtiğimiz Pazartesi günü kongre gerçekleştirilmiş Aziz Elaldı yeniden başkanlığa seçilmişti.

AMEDSPOR

Amedspor geçtiğimiz gün kongreye giderken kulübün borçları da kalem kalem açıklandı. Peki ne kadar borç var?

AMEDSPOR

Kongre sonrası Amedspor’da yeniden başkanlığa seçilen Aziz Elaldı, yönetim listesini oluştururken kulübün borcu da belli oldu.

AMEDSPOR

Diyarbakır ekibi dün (11 Haziran 2024) kongreye giderken kulübün yönetim kurulu ve yüksek istişare kurulu üyeleri de belli oldu.

AMEDSPOR

Sezonu şampiyonluk hedefi doğrultusunda mücadele edip son hafta yaşadığı mağlubiyetlerle kaybeden Vanspor'un yeni yönetiminde tanıdık bir isim geliyor.

AMEDSPOR

Diyarbakır ekibi Amedspor, geçtiğimiz hafta düzenlenmesi gereken kongresini bugün topladı. Peki Amedspor'un yönetiminde kimler var? İşte yanıtı...

AMEDSPOR

2024/25 sezonu için Amedspor hazırlıklarına başlarken taraftarlarda kombine bilet satışları için tarihi merakla bekliyor.

AMEDSPOR

Diyarbakır ekibi Amedspor sezonu şampiyon olarak tamamlayıp TFF 1. Lig’e çıkmayı başarırken kulüp milyonları da gözden çıkardı.

AMEDSPOR

TFF 1. Lig’e çıkmayı başaran Amedspor’da Ersun Yanal’la anlaşma sağlanırken kulüp ve teknik isim Türkiye gündemine geldi.

AMEDSPOR

Diyarbakır ekibi Amedspor teknik direktörlük için Ersun Yanal’la görüşmüş ve anlaşmaya varmıştı.

AMEDSPOR

Diyarbakır’ın gözde ekibi Amedspor şampiyon olarak noktalanan sezonun ardından kongreyi bekliyordu.

AMEDSPOR

Diyarbakır ekibi Amedspor’un kongresinin ertelendiği gündemde yerini alırken konu netlik kazandı. İşte ayrıntılar...

AMEDSPOR

Diyarbakır ekibi sezonu şampiyon olarak tamamlayıp tarihinde ilk kez TFF 1.Lige çıkmayı başarırken gözler şimdi kongrede.

AMEDSPOR

Amedspor’un 2023/24 sezonu şampiyonluğunda büyük emekleri olan Kulüp Başkanı Aziz Elaldı tekrardan adaylığını açıklamıştı.

AMEDSPOR

Diyarbakır temsilcisi Amedspor’da 4 Haziran’da gerçekleşecek başkanlık seçimi için adaylığını açıklayan iki adaydan da açıklama geldi.

AMEDSPOR

Diyarbakır ekibi Amedspor’da kongre öncesinde kimin başkan olacağı merakla beklenirken Aziz Elaldı adaylıktan çekildiğini duyurmuştu.

AMEDSPOR

Diyarbakır ekibi Amedspor 4 Haziran’da kongreye gitmeye hazırlanırken Nedim Şimşek’in ardından bir isim daha adaylığını açıkladı.

AMEDSPOR

Diyarbakır ekibi sezonu şampiyon olarak tamamlayıp tarihinde ilk kez TFF 1.Lig’e çıkmayı başarırken kulüpte başkanlık krizi de sürüyor.

AMEDSPOR

Amedspor Yüksek İstişare Kurulu, kongre öncesi mevcut başkan Aziz Elaldı'nın adaylıktan çekilmesine ilişkin açıklama yaptı.