• USD 32,82
  • EUR 35,65
  • ALTIN 2.540,77
  • BİST100 11.090
  • BTC 65.750

Bakan Haberleri

bakan haberleri ve güncel bakan gelişmeleri, bakan ile ilgili tüm video, bakan fotoğrafları ve bakan haberleri Mücadele Gazetesi sitemizde


GÜNCEL

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum deprem illerini ziyaret ederken her ay kaç konut yapılacağını da duyurdu.

EKONOMİ

Türkiye geçtiğimiz yıllar itibariyle dünyada “Gri Liste”ye alınan ülkeler arasında yerini alıyordu. Peki gri liste nedir?

GÜNCEL

Kurban Bayramı öncesi İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya emniyet ve jandarma ekiplerinin kaç aracı denetlediğini açıkladı.

GÜNCEL

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Evde Bakım Yardımı ödemelerini bayram öncesine aldıklarını duyurdu.

YAŞAM

Sıcaklıkların mevsim normallerinin 8 ila 12 derece üzerinde seyretmesi beklenen illeri yayınlayan Bakan Özhaseki, uyarılarda bulundu.

GÜNCEL

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından Tunceli'nin Munzur Çayı’nı paylaşarak açıklamalar yaptı.

EKONOMİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, çocuk bakım sorumlulukları nedeniyle çalışan annelere 325 euro destek verileceğini açıkladı.

GÜNCEL

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, sokak köpeklerinin sayısının kaç milyon olduğunu açıkladı. Peki Türkiye'de kaç sokak köpeği var?

GÜNCEL

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, engelli memur sayısını açıkladı. Peki Türkiye’de kaç bin engelli memur var?

GÜNCEL

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, bu ayki Evde Bakım Yardımı parasını da hesaplara yatırdıklarını açıkladı.

EKONOMİ

Emekliler refah payı zammı için açıklama beklerken Bakan Işıkhan gazetecilerin sorularını yanıtladı temmuz ayını işaret etti.

GÜNCEL

Otoyol ve köprü geçiş ücretlerine yapılan zam sonrası Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’ndan açıklama geldi.

GÜNCEL

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, iş arıyorum diyenler İŞKUR’a gelsin dedi alımları duyurdu.

YAŞAM

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş yaşlı aylığı ve engelli aylıklarının hesaplara yatırıldığını duyurdu.

EKONOMİ

Konut sahipleri ve kiracıların merak ettiği konuların başında gelen yüzde 25 sınırı bitti mi? İşte ayrıntıları…

POLİTİKA

Gazeteci İsmail Saymaz, AK Parti'nin seçim sonrasında 3 bakanın değiştirilebileceğini iddia etti. İşte haberin detayları…

GÜNCEL

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Ankara’da Şehit Feramil Ferhat Kaya Anadolu Lisesi’nde oyunu kullandı.

GÜNCEL

Diyarbakır’da engelli ve yaşlı vatandaşların aylıklarının hesaplara yatırıldığını Bakan Göktaş duyurdu. Peki ne kadar yatırıldı?

DİYARBAKIR

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu müjdeyi duyurdu Diyarbakır Ankara Turistik Trenin tarihini açıkladı.

DİYARBAKIR

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Diyarbakır Valiliği Eğil Kaymakamlığı ve Eğil Belediyesi’nin Eğil ve Dicle Nehri Çevre Düzenleme Projesi için konferans...

DİYARBAKIR

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır duyurdu Diyarbakır’ın da dahil olduğu deprem illerine destek ödemeleri bugün başladı.

GÜNCEL

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 5G teknolojisi için açıklamalar yaptı, ne zaman geçileceğini duyurdu.

GÜNCEL

Diyarbakır’da emeklilerin de beklemekte olduğu bayram ikramiyeleri için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan’dan açıklama geldi.

EKONOMİ

Diyarbakır’daki çiftçilerin de istifade edeceği destek Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı tarafından duyuruldu. İşte detayları…