• USD 32,84
  • EUR 35,68
  • ALTIN 2.541,05
  • BİST100 11.090
  • BTC 65.807

Köpek Haberleri

köpek haberleri ve güncel köpek gelişmeleri, köpek ile ilgili tüm video, köpek fotoğrafları ve köpek haberleri Mücadele Gazetesi sitemizde


GÜNCEL

Türk Veteriner Birliği’nin görüşlerini bildirdiği Meclis komisyonunda, AK Parti’nin verdiği önerge ile Sokak Hayvanları Yasa teklifinden ötanazi kelimesi çıkarıldı.

DİYARBAKIR

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde DSİ’ye ait sulama kanalına düşen köpek, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

GÜNCEL

Bingöl'de 8 yaşındaki Miraç Aksoy sokak köpeklerinin saldırısına uğradı, küçük çocuk baldırından yaralandı. İşte sağlık durumu...

SON DAKİKA

Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde sokak köpekleri, telef ettiği kediyi yemek için yer aradı. Çevredeki vatandaşlar sokak köpekleri ürkerek izledi.

POLİTİKA

Diyarbakır’da bir araya gelen hayvan hakları savunucuları Meclis’e çağrı yaparak sokak hayvanlarına dikkat çekti.

DİYARBAKIR

Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde çöpü karıştırırken dökülen alkolü içen köpek, kuyruğunu ısırmaya çalıştı.

YAŞAM

Elazığ’da Zafer Şerafettin Kavak, cesur ismini verdiği köpeğiyle beraber il il geziyor kara elmas olarak bilinen trüf mantarını topluyor.

SON DAKİKA

Şanlıurfa'da kuduz karantinası ilan edilmiş bölgedeki 35 hasta köpeği Ankara'ya götüren Buket Özgünlü Boyacı tutuklandı.

SON DAKİKA

Urfa’da sokak köpeğin ısırdığı Mustafa Şahin, karantinaya alındı. Hayvandan alınan numunede, kuduz olduğu ortaya çıktı.

DİYARBAKIR

Türkiye’de üç yılda 934 bin 799 köpek, çip takılarak kimliklendirildi. Peki, Diyarbakır’da kimliklendirilen köpek sayısı da belli oldu.

Diyarbakır’da 10 yaşındayken 8 sokak köpeğinin saldırısına uğrayan 15 yaşındaki Yasin Alökmen yaşadıklarını anlattı.

YAŞAM

Son günlerin tartışma konusu sokak köpeklerinin uyutulması meselesi devam ederken Antalya'nın Aksu ilçesinde bu kez köpeklerin hedefinde bir maymun vardı.

GÜNCEL

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, sokak köpeklerinin sayısının kaç milyon olduğunu açıkladı. Peki Türkiye'de kaç sokak köpeği var?

Türkiye'nin gündemine oturan sokak köpekleriyle ilgili çıkması beklenen yasayı Diyarbakır halkına sorduk.

Diyarbakır Bismil Belediyesi tarafından ilçede sokak hayvanların sorunlarını çözüm bulmak için özel bir birim kurma kararı alındı.

Diyarbakır’da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında çocuklar, Yunus polisleri ile birlikte motosiklete bindi.

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde 8 yaşındaki çocuk, sokak köpeklerinin saldırısı sonucu yaralandı.

GÜNCEL

Başıboş sokak köpekleri geçtiğimiz günlerde yaşlı bir kadına saldırarak can vermesine sebep olmuştu şimdi ise ahırlara dadandılar.

GÜNCEL

Kocaeli Valiliği, belediyelere gönderdiği yazıda “Çevreye zararı önlenemeyen başıboş köpekler öldürülsün” açıklaması sosyal medyada gündem oldu.

GÜNCEL

Tarlada soğan başağı toplamaya giden yaşlı kadın, başıboş sokak köpekleri tarafından saldırıya uğrayıp can verdi, olay Adana’da yaşandı.

DİYARBAKIR

Dezenformasyonla Mücadele Merkezi, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki köpek iddialarına ilişkin açıklama yaptı.

KULP

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde, köpeklerin küçükbaş hayvanlara saldırması sonucu 45 oğlağın can verdiği iddia edildi.

BİSMİL

Diyarbakır’da ağılda meydana gelen göçüğün altında kalan köpek, itfaiye ekiplerinin çalışmasıyla kurtarıldı.

GÜNCEL

Kocaeli’de bir şahıs, köpeğe alkol içirerek o anları sosyal medya hesabından paylaştı. Şahsın davranışı ise pes dedirtti!

YAŞAM

Ordu'da yaşayan Şakir Yanlı, geçen yıl ekim ayında arkadaşından yavru sokak köpeği alan Yanlı, dört ayaklı tekerlek yaparak kalpleri çaldı.

YAŞAM

Rüya tabirleri köklü bir geçmişe sahip olup, insanların rüyalarını yorumlama ve anlamlandırma konusunda yardımcı olmaktadır. Rüyada köpek görmek, genellikle farklı...

DİYARBAKIR

Diyarbakır’da öğrenciler, yağmur ve soğuktan etkilenen köpek için öğretmenleri ile birlikte yuva yaptı. Detayları haberimizde...

DİYARBAKIR

Diyarbakır’da sokak köpeği, aynı gün içerisinde 8 vatandaşı ısırdı. Köpeğin ısırdığı vatandaşlara hastanede tedbir amaçlı kuduz aşısı yapıldı.

Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesinde bir sokak kedisinin mama beklediği sırada iki köpekle mücadelesi görüntülendi.

GÜNCEL

Adıyaman’da yavru iken üç kediyi emziren köpek ve kedilerin dostluğu yıllardır devam ediyor, görenler hayret ediyor.