• USD 32,91
  • EUR 35,89
  • ALTIN 2.539,37
  • BİST100 11.173
  • BTC 66.730

Operasyon Haberleri

operasyon haberleri ve güncel operasyon gelişmeleri, operasyon ile ilgili tüm video, operasyon fotoğrafları ve operasyon haberleri Mücadele Gazetesi sitemizde


SON DAKİKA

Diyarbakır’ın Lice ilçesinde 1 milyon 781 bin 200 kök kenevir ve skunk bitkisi ele geçirildi, 1 şüpheli gözaltına alındı.

SON DAKİKA

Diyarbakır’da, helikopter destekli geniş çaplı uyuşturucu operasyonunda 40 kişi tutuklandı. Uyuşturucu siparişi için kuşların isimlerinin kullanıldığı ortaya çıktı.

SON DAKİKA

Diyarbakır’da geçen ay yapılan operasyonlarda gözaltına alınan 446 şüpheliden 33’ü tutuklanırken, çok sayıda uyuşturucu malzemesi ele geçirildi.

SON DAKİKA

Diyarbakır’da işyeri kurşunlama ve yaralama olaylarına karışan ve aralarında çete lideri M.T.'nin de olduğu çeteye operasyon düzenlendi. 10 şüpheli gözaltına...

SON DAKİKA

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, FETÖ'ye yönelik düzenlenen "KISKAÇ-20" operasyonları hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

SON DAKİKA

Diyarbakır’da farklı tarihlerde yaşanan iş yeri kurşunlama ve silahlı yaralama olaylarına karışan şüphelilere yönelik operasyonda 9 kişi yakalandı.

SON DAKİKA

Diyarbakır’da yasa dışı bahis oynatan şebekeye “Gülle” operasyonu düzenlendi. Hesaplarında para hareketliliği tespit edilen şüphelilerden 10’u tutuklandı.

SON DAKİKA

Diyarbakır’ın Lice, Hani ve Kulp ilçeleri kırsalında düzenlenen operasyonda 2 milyon 67 bin 550 kök kenevir bitkisi ile 71 kilo...

SON DAKİKA

Diyarbakır’da Mayıs ayında düzenlenen kaçakçılık operasyonunda gözaltına alınan 132 şüpheliden 21'i tutuklandığı belirtildi.

SON DAKİKA

Diyarbakır’da 45 suçtan aranan Engin A. 11 yıl sonra düzenlenen operasyonla saklandığı evden çıkarken yakalandı.

Batman’da düzenlenen operasyonlarda çok sayıda ruhsatsız tabanca ve tüfek ele geçirildi. Operasyonlarda 16 şüpheli gözaltına alındı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Diyarbakır'ın Lice ilçesinde gerçekleştirilen 'Bozdoğan-40 Operasyonu'nda arananlar listesinde gri kategorideki 'Sofi' kod adlı Mehmet Yıldırım'ın etkisiz...

İçişleri Bakanlığı son zamanlarda operasyonlar için düğmeye bastı, Hakkari'de çeşitli suçlardan arama kaydı bulunan 171 kişi yakalandı.

Diyarbakır Valiliği, Hani ilçesinde 6 ayrı noktada yapılan operasyonda 102 bin kök kenevir bitkisi ele geçirildiğini duyurdu.

Diyarbakır'da gasp, yaralama ve kurşunlama olayına karışan ve 6 şüpheli, piston operasyonuyla yakalandı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, ruhsatsız silah operasyonunun detaylarını duyurdu. Diyarbakır’da 56 tabanca, 7 av tüfeği ele geçirildi. 143 şüpheli şahıs...

Diyarbakır’da dolandırıcılar, sosyal medyada oluşturdukları “evde kazanç” platformlarıyla iş arayanları dolandırdı.

Diyarbakır Valiliği, Lice ilçesinde iki farklı noktada 536 kilo esrar ele geçirildiğini açıkladı.

Diyarbakır’da haklarında soruşturma açılan veya yargılanan kişiler tahliye veya beraat ettireceklerini söyleyip, paralarını alarak dolandıran çeteye yönelik operasyonlarda bir avukat...

GÜNCEL

Elazığ’da jandarma ekipleri, iki şahsa biyolojik çeşitliliği tahrip etme suçundan 775 bin liralık idari para cezası uyguladı.

İçişleri Bakanlığı Diyarbakır Antep Siirt Malatya dahil 19 ilde harekete geçti Sibergöz-38 operasyonlarında 51 şüphelinin yakalandığını duyurdu.

LİCE

Diyarbakır Valiliği, Lice'ye bağlı 2 mahallede ekipler tarafından yapılan operasyonda 173 kilogram esrar ele geçirildiği açıkladı.

DİYARBAKIR

Diyarbakır’da gasp ve yaralama olaylarına karışan kişilere yönelik düzenlenen balistik operasyonunda kuru kafa dövmesi ele verdi.

DİYARBAKIR

Bakan Ali Yerlikaya Diyarbakır’ın da aralarında bulunduğu 41 ilde operasyon düzenlendiğini açıkladı. Öte yandan operasyon kapsamında Diyarbakır’da 1 kişi yakalandı.

SON DAKİKA

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Diyarbakır'ın da aralarında bulunduğu 6 ilde operasyon düzenlendiğini duyurdu. İşte detaylar...

DİYARBAKIR

Diyarbakır’da Mart ayı içerisinde yapılan operasyon sayısı 67 olurken 6 kişinin de tutuklandığı açıklandı. İşte detaylar…

DİYARBAKIR

Diyarbakır’da gasp çetesi, Emniyet Asayiş Şube ekipleri tarafından düzenlenen piyon operasyonu sonucu çökertildi.

DİYARBAKIR

Diyarbakır’da sokak satıcısı olarak bilinen şüphelilere yönelik düzenlenen operasyonda çok sayıda kişi yakalandı. İşte detaylar…

DİYARBAKIR

Diyarbakır’da uzun zamandır aranan ve haklarında hapis cezası bulunan kişiler düzenlenen operasyonla yakalandı

SON DAKİKA

Diyarbakır merkezli operasyonunda Trabzon’dan temin edilerek Diyarbakır’da satışı yapıldığı belirlenen silah satıcısı 9 şüpheli gözaltına alındı.