• USD 32,91
  • EUR 35,91
  • ALTIN 2.539,11
  • BİST100 11.173
  • BTC 67.100

Sıcak Haberleri

Sıcak haberleri ve güncel Sıcak gelişmeleri, Sıcak ile ilgili tüm video, Sıcak fotoğrafları ve Sıcak haberleri Mücadele Gazetesi sitemizde


YAŞAM

Yurt genelinde Elazığ, Muğla, Aydın, Eskişehir, Niğde ve Uşak için uyarılar geldi, meteorolojik kaynaklar ve valiliklerden uyarı geldi.

DİYARBAKIR

Meteoroloji uzmanı Prof. Dr. Orhan Şen, yurt genelinde yaşanacak olan hava sıcaklıklarıyla ilgili açıklama yaptı, doğal afettir dedi.

DİYARBAKIR

Meteoroloji hava durumu verilerini yayınlamaya devam ederken Diyarbakır'ın ilçeside en sıcak ilçeler arasında yerini aldı.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Urfa Mardin Batman dahil bölge illerinin yanı sıra yurt genelinde aşırı sıcaklar kendini hissettirirken uyarılar da geliyor.

GÜNCEL

Diyarbakır’da aşırı sıcaklarda binlerce vatandaş klima kullanarak yaz sıcaklarını geçirmeye çalışırken uzmanından uyarılar geldi.

DİYARBAKIR

Yaz sıcakları denince herkesin aklına gelen ilk il Adana olurken bugün ise Diyarbakır Adana’ya fark attı.

DİYARBAKIR

Meteoroloji yurt geneli en yüksek sıcaklıkları yayınlarken Diyarbakır Mardin’in gerisinde en fazla sıcaklığa sahip ikinci il oldu.

DİYARBAKIR

Meteorolojinin anlık sıcaklık tablosu belli oldu peki en sıcak ve en serin iller hangileri oldu? İşte yanıtı…

DİYARBAKIR

Meteoroloji verilerine göre en sıcak iller belli oldu Diyarbakır Urfa Mardin’de listede yerini aldı. İşte en sıcak iller…

YAŞAM

Meteorolojiye göre en sıcak iller belli olurken birçok Güneydoğu Anadolu ili yerini aldı, Diyarbakır listeden çıktı.

YAŞAM

Meteoroloji uzmanı tarih verdi, hava sıcaklıklarında yaşanacak olan kırılmayı duyurdu. Peki havalar ne zaman serinlemeye başlayacak?

DİYARBAKIR

Diyarbakır’da aşırı sıcaklar sonrası uyarılar geldi, en fazla etkilenenler duyuruldu. İşte en fazla etkilenenler…

GÜNCEL

Hava sıcaklıkları bunaltacak seviyelere doğru gitmeye başlarken uyarılar da geldi, serinlemek için bunu yapmayın dendi.

YAŞAM

Diyarbakır Batman Mardin Urfa Elazığ derken aşırı sıcaklar yurt genelinde hissedilmiş, vatandaşlar çareyi burada aramıştı.

YAŞAM

Meteoroloji hava durumu tahminlerini yayınlamaya devam ederken anlık olarak en sıcak ve en serin iller de belli oldu.

YAŞAM

Meteoroloji verileri yayınladı anlık olarak en yüksek sıcaklığa ve en düşük sıcaklığa sahip iller açıklandı. Peki en serin iller hangisi?

DİYARBAKIR

Diyarbakır’ın da ilk 10 il arasında yer aldığı aşırı sıcaklarda Türkiye Avrupa’nın en sıcak ülkesi oldu.

YAŞAM

Meteorolojinin açıkladığı raporlara göre saat 10.00 itibariyle yurt genelinde en yüksek ve en düşük sıcaklığın olduğu yerler belli oldu.

DİYARBAKIR

Diyarbakır'da sıcaklıklar gün içerisinde 40 dereceye kadar ulaşırken meteoroloji uzmanı Prof. Dr. Orhan Şen'den de açıklamalar geldi.

GÜNCEL

Adana’da aşırı sıcaklardan dolayı sulama kanallarına atlayan çocukların akrobatik hareketleri yürekleri ağza getirdi.

DİYARBAKIR

Yaz sıcakları Diyarbakır’da da aşırı olarak kendini hissettirirken geceleri de vatandaşlara uyku uyutmuyordu. Meteoroloji uzmanıysa müjdeyi verdi.

DİCLE ÜNİVERSİTESİ

Afrika’dan her yıl ilkbahar aylarında Diyarbakır'daki Dicle Vadisi’ne üremek için gelen farklı türlerden kuşlar, kuluçka döneminin ardından yavruladı.

GÜNCEL

Aşırı sıcaklardan bunalan yılanlar sık sık görünmeye başlarken bu kez de Adıyaman'da ortaya çıktı, asansöre girmeye çalışırken yakalandı.

GÜNCEL

Türkiye'nin en sıcak illeri arasında yer alan Adana, aşırı sıcaklarıyla bunaltmaya devam ederken vatandaşlarda termosla dışarıya çıkmaya başladı.

DİYARBAKIR

Meteoroloji hava durumu raporlarını yayınlarken uzmanlardan da açıklamalar gelmeye devam ediyor.

DİYARBAKIR

Yurt genelinde hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde bir şekilde yaz dönemine girerken 15 Haziran 2024 en sıcak ve en soğuk...

DİYARBAKIR

Meteoroloji hava durumu tahminlerini yayınlamaya devam ederken bugün Diyarbakırlıları nasıl bir hava karşılıyor olacak? İşte yanıtı...

YAŞAM

Meteoroloji son zamanlarda yurt geneline sürekli aşırı sıcak haberleri verirken bu kez uzman isimden müjdeli haber geldi.

YAŞAM

Yaz dönemi çok hızlı bir sıcak hava dalgasıyla başlarken komşu iller Adıyaman ve Urfa'da gece saatleri bile aşırı sıcaklar kendini...

DİYARBAKIR

Diyarbakır'da geçtiğimiz günler yağışlı ve serin geçmesinin ardından yeniden sıcaklıklar gelmeye başlıyor. İşte Diyarbakır hava durumu...