Mesut Bakkal Amedspor’da çıktığı ilk karşılaşmasını eski kulübü Denizlispor’a karşı yaptı. Rakiplerin puanlar kaybettiği bu haftada Amedspor’da Denizlispor’da savunma eksikliğine rağmen ancak bir puan alabildi. Teknik direktör Bakkal gündeme ilişkin açıklama yapıp taraftardan destek ve süre istedi. İşte Bakkal’ın o açıklamasın, ”

“Takımımız kamp döneminde son derece başarılı ve verimli bir süreç geçirdi. Ancak Denizlispor maçında beklenmedik bir sonuçla karşılaştık.

Bu olumsuz sonuca takılmadan, şu anda önümüzdeki Sarıyer maçına odaklanmaktayız. Yeni transferlerimizin, takımımıza ve oyun sistemimize adapte olmaları için yoğun çaba sarf ediyoruz. Ayrıca, Berk İsmail Ünsal'ın gribal enfeksiyonu bulunmakta ve sağlık ekibimiz büyük bir özveriyle onu maça yetiştirmeye çalışıyor.

Sarıyer maçı, kendi seyircimizin önünde kazanmamız gereken önemli bir mücadele. Taraftarlarımızın 90 dakika boyunca takımımıza vereceği destek hayati öneme sahiptir.

Bu yüzden tüm taraftarlarımızı stadyuma bekliyoruz. Takımımızın ihtiyacı olan coşku ve moralin tribünlerden gelmesini umuyoruz. Birlikte güçlü bir atmosfer yaratıp takımımızı zafer için hep birlikte motive edelim.”

AMEDSPOR SARIYER’İ BEKLİYOR

Amedspor yönetiminde teknik direktör Mesut Bakkal bu hafta ikinci karşılaşmasına çıkmaya hazırlanıyor. Kulüp 21 Ocak Pazar günü İstanbul ekibi Sarıyer’i konuk edecek. Karşılaşma saat 14.00’da Diyarbakır Stadyumu’nda oynanacak.

Bu kez sadece Amedspor’a değil Diyarbakır’a da yasak geldi Bu kez sadece Amedspor’a değil Diyarbakır’a da yasak geldi

Haber: Onurcan GÜLER

Editör: Onurcan GÜLER