Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 9.Grup’ta sezonun ilk yarısını 5.sırada tamamlayan Diyarbakır ekiplerinden Bağlar Belediyespor devre arasında kadrosuna 2 takviye yaparken, üç oyuncu ise çeşitli nedenlerle takımdan ayrıldı. Statüden kaynaklı olarak zor bir lig yarışı geçirdiklerine değinen teknik sorumlu Cihan Çetin,”İlk yarıda olduğu gibi bu devrede de başarılı olarak ligi üst sıralarda bitirmek istiyoruz.” ifadelerine yer verdi. 

SEZONUN İKİNCİ YARISINA HAZIR 

Sezonun ilk yarısını 23 puanla puan cetvelinin 5.sırasında tamamlayan Bağlar Belediyespor, ikinci yarı öncesinde kadrosuna 2 takviye gerçekleştirdi. Mazıdağı Fosfatspor’dan deneyimli orta alan oyuncusu Ramazan Kaya ve Muş Belediyespor’dan kaleci Melik Çakı’yı transfer eden Bağlar Belediyespor, Hakan Doğan,Veysel Yavuzkır ve Azad Baran’la da yollarını ayırdı. 

Devre arası hazırlıklarını değerlendiren teknik sorumlu Cihan Çetin, her zaman olduğu gibi mütevazi imkanlarla en iyisini başarmaya gayret ettiklerini söyledi. Cihan Çetin,”Kadromuza iki takviye yaptık. Bir transfer için daha çaba gösteriyoruz.” İfadelerini kullandı. 

Bakanlık soruşturma açtı! Bağlar Belediyesi’nde neler oluyor? Bakanlık soruşturma açtı! Bağlar Belediyesi’nde neler oluyor?

“BU DEVRE ÇOK DAHA ZOR GEÇECEK” 

Statüden dolayı Diyarbakır takımları arasında büyük bir çekişme olduğunu belirten Çetin, hedeflerinin ligi diğer takımların üzerinde bitirmek olduğunu kaydetti. Çetin,”Takımımızdan 3 oyuncu ayrıldı. Çok fazla güç kaybetmedik. Devre arasında iyi çalıştık. Statüden dolayı çok zor bir lig yarışı içerisindeyiz. Her maçın ayrı bir önemi var. Her hafta final oynayacağız. Hedefimiz ligi üst sıralarda bitirmektir. Ligin ikinci yarısı ilk yarıdan daha çetin ve zorlu geçecek. Puanlar aslanın ağzında değil, artık midesinde. Biz de ona göre hesaplarımızı yapıyoruz.” dedi. (Haber Merkezi)

Editör: Mücadele Gazetesi