HÜDA PAR Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dinç, gençlerle gerçekleştirdiği bu buluşma ile Diyarbakır'ın sorunlarına gençlerin bakış açısını anlamaya ve çözüm önerilerini değerlendirmeye büyük önem verdiğini vurguladı.

Atatürk'te görmek istedi Diyarbakır Ekspresi'nde ilgi odağı oldu Atatürk'te görmek istedi Diyarbakır Ekspresi'nde ilgi odağı oldu

“RÜŞVET VEREN DE, ALAN DA MELUNDUR”
Kazandıkları her belediyenin giriş kapısına rüşvet veren de, alan da melundur yazısını asacağını ifade eden Dinç; “HÜDA PAR’ın belediyecilik anlayışında tüm renklere ve etnik guruplara eşit hizmet etme anlayışı vardır. Bizim medeniyetimiz de bunları yapmıştır. Memleketin bir köşesinden diğer köşesine ne kadar eksiklikler varsa hepsini düzelteceğiz. Her şeyden önce belediyenin giriş kapısına rüşvet veren de, alanda melundur yazılı levha asacağız. Yani şeffaf bir belediyecilikle bu memleketi idare edeceğiz. Her şeyden önce belediyenin içinden adil ve liyakatli bir yönetim oluşturacağız. Diyebilirsiniz, oraya geldiğinizde işçileri çıkaracak mısınız? Hayır. İşinin, emeğinin hakkını verene hiçbir şekilde dokunmayız. Ama o emeği zayi edene ve belediyenin malını, biz yetim malı gibi görüyoruz, o yetim malına göz dikenleri alsa ama asla affetmeyeceğiz. Gereken neyse onu yapacağız, affetmeyeceğiz.” dedi. (Haber Merkezi)

Editör: Mücadele Gazetesi