Diyarbakır’da yeni dönem! Restoranlarda başladı Diyarbakır’da yeni dönem! Restoranlarda başladı

Bağlar Cemiloğlu Caddesi'nde bulunan Olimpiyat Spor Tesisleri yeniden revize ve modernize edilerek farklı bir konseptle hizmete açıldı. Futbol sahaları, düğün salonu ve konferans salonundan oluşan tesisin açılışı spor camiasını buluşturan görkemli görüntülere sahne oldu.

DİYARBAKIR PROTOKOLÜ AÇILIŞ MAÇI YAPTI 
Tesisin açılışına Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdullah Çiftçi, Bağlar Kaymakamı İsmail Pendik, Kayapınar Kaymakamı Arif Karaman, Diyarbakırspor eski başkanı Dr. Abdurrahman Yakut, TFF Bölge Müdürü Serkan Bayhan, ASKF Başkanı Remzi Dayan, GSYD Başkanı Mehmet Yılmaz Bay,TÜFAD Şube Başkanı Samet Karakaş, eski futbolcular, spor taban birliklerinin temsilcileri ve çok sayıda spor insanı katıldı.

ÇOK AMAÇLI OLARAK HİZMET VERECEK 
Diyarbakırspor'da hem futbolcu hem teknik adam ve Amedspor'da da teknik adam olarak görev yapan Mehmet Budakın ile Futbol İl Temsilcisi Mehmet Altındağ tarafından işletmeciliği üstlenen tesiste bir yandan genç futbolcular yetişirken diğer yandan halı saha, düğün ve konferans salonu olarak da hizmet verecek.

Tesisin açılışında eski futbolcular ile Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdullah Çiftçi'nin yer aldığı iki karma arasında gösteri maçı yapıldı.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdullah Çiftçi ve davetliler, tesisin Diyarbakır için hayırlı hizmetlere vesile olması temennisinde bulundu. (Haber Merkezi)

Editör: Mücadele Gazetesi