Kısıtlı imkanlar ve dar bir kadroyla mücadele etmesine rağmen başarılı bir performans ortaya koyan Diyarbekirspor, şehrin takıma sahip çıkmadığına dikkat çekerek taraftarlardan şehirdeki STK ve Spor taban birliklerine kadar herkese sitem etti.

Diyarbekirspor Kulüp Başkanı Serkan Genç

"BU KADAR BAŞARILI BİR TAKIM BUNU HAK ETMİYOR”
"Bu kadar başarılı bir takım bunu hak etmiyor" diyen Diyarbekirspor Kulüp Başkanı Serkan Genç, şehirde hak ettikleri desteği alamadıklarını söyledi. Kulübün kuruluşundan beri kimseden maddi destek almadan onursal başkan Feyzi İlhanlı'nın tek başına sağladığı finansal destekle ayakta durduğunu belirten Genç, tribünlere gelmeyen şehir halkına da veryansın etti.

Diyarbakır'da iptal edilen uçak seferi Meclis'e taşındı Diyarbakır'da iptal edilen uçak seferi Meclis'e taşındı

DİYARBAKIR HALKINDAN RİCA EDİYORUZ”
Başkan Genç, "Bu kulüp yıllardır kimseden tek kuruş maddi destek almadan ayakta duruyor ve başarılı oluyor. Bu sezon kısıtlı imkanlarla Play-Off'u zorluyoruz. Tribünlerin boş kalması her şeyden önce bu kente yakışmıyor. Bu onurlu mücadeleyi yürüten teknik heyet ve futbolculara ayıp oluyor. Kendi şehrimizde üvey evlat muamelesi görüyoruz. Bu kadar emeğe yazık değil mi? Biz bu şehrin takımı değil miyiz? Diyarbakır halkından rica ediyoruz. Biz bugün varız yarın olmayız ama bu takma bu şehrin adını taşıyor. Lütfen bu takıma sahip çıkalım ' dedi. (Haber Merkezi)

Editör: Mücadele Gazetesi