Gençlerin dikkatine! Diyarbakır’da artık ücretsiz olacak! Gençlerin dikkatine! Diyarbakır’da artık ücretsiz olacak!

Brunei'de Sultan Hassanal Bolkiah'ın oğlu Prens Abdul Mateen, uzun süredir birlikte olduğu eşi Anisha Rosnah ile dünya çapında büyük ilgi gören bir törenle evlendi. Sultanlık sarayında gerçekleşen düğün 10 gün sürerken, görkemli törene dünya çapından tanınmış birçok sima katıldı. 25 milyon dolara mal olan düğün boyunca ülkede hayat resmen durdu.
 
BRUNEİ SULTANI'NIN OĞLUNA GÖRKEMLİ DÜĞÜN
Güneydoğu Asya ülkesi Brunei'de Sultan Hassanal Bolkiah'ın oğlu 32 yaşındaki Prens Abdul Mateence, uzun süredir birlikte olduğu 32 yaşındaki Anisha Rosnah ile hayatını birleştirdi. Genç çiftin düğünü 10 gün sürdü.
 
BRUNEİ HALKI GENÇ ÇİFT İÇİN SOKAKLARA DÖKÜLDÜ
Halkın büyük ilgi gösterdiği düğün 1.788 odası, 257 banyosu ve 200 polo atı için klima kontrollü ahırlarıyla dünyanın en büyük saraylarından biri olan sultanlık sarayında gerçekleşti. Nikah töreninin ardından genç çift üstü açık arabayla başkent Bandar Seri Begawan caddelerinde kendilerini bekleyen binlerce insanı selamladı.
 
Düğüne Bhutan, Suudi Arabistan, Ürdün ve Birleşik Arap Emirlikleri'nden kraliyet üyeleri ile çeşitli ülkelerin liderleri katıldı. (Haber Merkezi)

Editör: Mücadele Gazetesi