• USD 32,91
  • EUR 35,89
  • ALTIN 2.539,37
  • BİST100 11.173
  • BTC 66.730

Düğün Haberleri

düğün haberleri ve güncel düğün gelişmeleri, düğün ile ilgili tüm video, düğün fotoğrafları ve düğün haberleri Mücadele Gazetesi sitemizde


GÜNCEL

İstanbul’daki bir düğünde halayı bölmek istemeyen müzisyen İlhami Demir, plaka anonsunu şarkıya kattı, sosyal medyada viral oldu.

YAŞAM

Van’da bir aşiret düğününde geline üç kilo altın damada ise dört milyon liralık takı takıldı.

MÜCADELE ÖZEL

TÜİK verilerine göre Diyarbakır’da evlenme 30'lu yaşların üstüne çıkarken, vatandaşlar evlilik maliyetlerinden dert yandı.

GÜNCEL

Bursa'da gelin ve damat adaylarının en mutlu günlerini kutlamak için seçtiği mekanlar, bu dönemde neredeyse tamamen dolmuş durumda.

SON DAKİKA

Diyarbakır'da bir düğün salonunun önüne bırakılan şüpheli valiz, vatandaşlar tarafından paniğe neden oldu.

SON DAKİKA

Elazığ'da ailesi ile birlikte düğüne giden 4 yaşındaki çocuk, boğazına şeker kaçması sonucu hayatını kaybetti.

YAŞAM

Tunceli'de bir sünnet düğününde "maganda kurşunu" dolayısıyla yaşanan üzücü olaylara farkındalık adına pankartlar dikkat çekti.

GÜNCEL

Şırnak’ta, Jirki aşiretinin liderlerinden Cemil Öter'in kardeşinin düğününde geline 2 kilo altın, damada 2 milyon 750 bin lira takıldı. Düğüne...

SON DAKİKA

Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde bir düğünde damdan atılan ve kalabalığın arasına düşerek 5 kişiyi yaralanmasına neden olan hava fişeğin patlama anı...

SON DAKİKA

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde düzenlenen bir düğün töreninde, kontrolsüz bir şekilde patlatılan havai fişekler nedeniyle aralarında damadın da bulunduğu 9 kişi...

GÜNCEL

Düğün sezonunun açılması ile beraber Ankara’da gelinlik denemek bile artık ücretli oldu. Diyarbakır’da da yapılıp yapılmayacağı merak ediliyor.

EKONOMİ

Diyarbakır Kuyumcular Odası Başkanı Mehmet Yüksel, yüksek fiyatlar nedeniyle kuyumcuların can çekiştiğini, düğünlerde altın takma geleneğinin yok olma tehlikesi altında...

Kars Sarıkamış’ta bir düğünü için köye giden Canip Akar, boğanın saldırısına uğradı. Ağır yaralanan 64 yaşındaki Akar, hayatını kaybetti.

TÜİK verilerine göre Diyarbakır’da evlenme 30'lu yaşların üstüne çıktı. Peki, Diyarbakır'da düğün maliyeti ne kadar oldu?

EKONOMİ

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, eğitim programlarına katılarak resmi nikahı 15-30 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen çiftlere yönelik...

Adıyaman’ın Besni ilçesinde bir düğün töreninde gelin ve damat tarafı arasında kavga çıktı. Çıkan kavgada 5 kişi yaralandı.

GÜNCEL

Urfa’da düzenlenen aşiret düğününde geline kilolarca altın takıldı. Misafirlerin kuyruğa girdiği takı yarışında takılar valizlerle taşındı.

Diyarbakır’da artan maliyetlerden dolayı gençler evlenmekte zorlanırken, esnaf ise satış yapamamaktan yakınıyor. Peki Diyarbakır’da ortalama düğün maliyeti ne kadar?

EKONOMİ

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, faizsiz evlilik kredisinin ödeme tarihini açıkladı.

Şanlıurfa'da bir düğünde havaya ateş açılması sonucu kurşunun isabet ettiği kadının bebeği yaşamını yitirdi. Olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.

YAŞAM

Şarkıcı Nihat Doğan ve Arzu Doğan çiftinin boşanma kararı aldı. Doğan çifttin evliliğinin kıskançlık yüzünden bittiği iddia edildi.

YAŞAM

Nesli 2030’lu yıllarda tükenme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak olan eşeklere dikkat çekmek adına Antalya’nın Kumluca ilçesinde sembolik nikah kıyıldı.

EKONOMİ

Düğün sezonunun açılmasıyla altın fiyatlarındaki yükseliş vatandaşları imitasyon ürünlere yöneltti. Kuyumcular ise vatandaşları altın alırken dikkat etmeleri yönünde uyardı.

YAŞAM

Düğün sezonu yaklaştı Diyarbakır Antep Urfa Mardin ve bölge illerinde gelinlik fiyatları merak edildi. Peki gelinlik fiyatları kaç lira oldu?

Diyarbakır'da gelini aldıktan sonra nikah için düğün salonuna giden bir damat, konvoyun ışıklarda durmasını fırsat bilerek gelini bırakıp kaçtı.

SON DAKİKA

Şanlıurfa’da, düğünlerde şarkı söyleyen yerel sanatçı Eyüp Durusoy, evinde tabancayla vurulmuş halde bulundu.

GÜNCEL

Sosyal medya platformlarında, 'anlaşmalı evlilik' adıyla kurulan sitelere ilişkin uyarı geldi. İşte haberin ayrıntıları...

EKONOMİ

Altın fiyatındaki yükseliş düğünlerde altın takacak vatandaşların bütçelerini zorlarken, vatandaş gösterişli, gramajı hafif ürünlere yöneldi.

MÜCADELE ARŞİV

Eskiden Diyarbakır’da düğüne “toy” denirdi. Toylar üç gün, üç gece sürerdi. Siz değerli okurlarımıza Diyarbakır’da eskiden kız isteme ve düğün...

DİYARBAKIR

Diyarbakır’da Ramazan ayının gelmesiyle beraber birçok esnaf adeta bayram yaşarken gelin ve damat adaylarına yönelik malzeme satışları düştü.