• USD 32,79
  • EUR 35,16
  • ALTIN 2.459,44
  • BİST100
  • BTC 66.100

Büyükşehir Belediyesi Haberleri

Büyükşehir Belediyesi haberleri ve güncel Büyükşehir Belediyesi gelişmeleri, Büyükşehir Belediyesi ile ilgili tüm video, Büyükşehir Belediyesi fotoğrafları ve Büyükşehir Belediyesi haberleri Mücadele Gazetesi sitemizde


DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi 350 aileye gıda yardım kolisi dağıttı. İşte detayları…

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne ait DİSKİ Genel Müdürlüğü, son dönemde yaşanan ve tepkilere neden olan su kesintilerine ilişkin açıklama yaptı.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin tasarruf tedbirleri kapsamında yaptığı su kesintisi tepkilere neden oldu.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, yayımladıkları mesajla vatandaşların Kurban Bayramını kutladı.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde anız yangınlarının artmasına ilişkin açıklama yaparak, vatandaşa çağrıda bulundu.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, bayram boyunca yaşanabilecek araç yoğunluğu yaşanmaması için Gazi Caddesi’nin araç trafiğine kapatılacağını duyurdu.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşların hesaplarına 1000’er (bin) TL yatırdı. İşte ayrıntıları...

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, kentteki vatandaşların hizmetleri ve çalışmaları değerlendirmesi amacıyla bir anket çalışması yaptığını duyurdu.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 5 yıllık Stratejik Plan hazırlığı kapsamında sokaklarda stantlar açarak halkın taleplerini dinliyor.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin, kırsal mahallelerin su sorununu çözmek için yaptığı ihale, tasarruf tedbirleri gerekçesiyle iptal edildiği öğrenildi.

POLİTİKA

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun, Stratejik Plan çalışmaları kapsamında 4 ilçenin muhtarlarıyla bir araya geldi.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Çınar ilçesine bağlı kırsal mahallelerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştiriyor.

POLİTİKA

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, işçilere yüzde 35 zam yaptığını duyurdu. Protokol kapsamında belediye personeline verilecek idari izin günleri de belirlendi.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, ulaşıma yapılması beklenen zam kararına ilişkin açıklama geldi. İşte detayları...

POLİTİKA

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Doğan Hatun, Hakkari Belediyesi’ne kayyum atanmasından sonra yaptığı açıklamada İçişleri Bakanı’na çağrıda bulundu.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, halkın Kurban Bayramı’nda güvenli gıdaya ulaşması, kurbanlık alımı ve kesimini hijyenik ortamda sağlıklı şekilde yapabilmesi için gerekli...

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Doğan Hatun, “5 yıl içinde hiçbir köyümüzde yol, su ve altyapı eksikliğini çözeceğiz” dedi.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Yeni Şafak gazetesinin “Kandil Diyarbakır’a Kayyum Atamış” haberi üzerine suç duyurusunda bulundu.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, yurttaşların sağlıklı gıda ürünlerine ulaşmasını sağlamak amacıyla son aylarda 2 bin 500 işyerini denetleyerek 5 bin kişiye...

SPOR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin dezavantajlı çocuklar için ücretsiz Yaz Spor Okulları kayıtları başlatıyor.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Bağlar, Yenişehir ve Kayapınar ilçelerinde bu akşam su kesintisi yaşanacağını duyurdu.

POLİTİKA

Diyarbakır Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, merkeze bağlı 5 bin nüfuslu Pirinçlik Köyündeki su sorununa dikkat çekti.

POLİTİKA

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yeni Şafak gazetesinin “Kandil Diyarbakır'a kayyım atamış” adlı haberine ilişkin açıklama yaptı.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ekipler, çalışma esnasında ağaçtan düşmüş, uçamayan bir yavru kargayı yuvasına bıraktı.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu yapılacak olan YKS sınavı öncesi kent genelinde inşaat alanları ve işletmeleri uyardı.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Kurban Bayramı öncesi canlı hayvan borsasında ve Suriçi’nde kanal ve yağmur suyu hatlarında kapsamlı temizlik çalışması...

SON DAKİKA

Malatya Büyükşehir Belediyesi'ni protesto eden taksi şoförleri, indi bindi ücretine zam talebi için konvoy halinde Belediye önüne geldi.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Serra Bucak, kentteki ulaşım sorunu ve ihale aşamasında olan tramvay hakkında konuştu.

DİCLE ÜNİVERSİTESİ

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi 6. sınıf tıp fakültesi öğrencilerini İçmesuyu Arıtma Tesisinde ağırladı.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, özel gereksinimli bireyler için müzikten hobi odalarına birçok alanda faaliyet yapılıyor.