• USD 32,91
  • EUR 35,94
  • ALTIN 2.533,05
  • BİST100 11.173
  • BTC 66.685

Hastane Haberleri

Hastane haberleri ve güncel Hastane gelişmeleri, Hastane ile ilgili tüm video, Hastane fotoğrafları ve Hastane haberleri Mücadele Gazetesi sitemizde


DİYARBAKIR

Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü’nün de katkıları ile tadilat ve onarım işlemi tamamlanan Hazro İlçe Devlet Hastanesi Acil Servisi, hizmet vermeye...

DİCLE ÜNİVERSİTESİ

Diyarbakır vekili Meclis’e, "Dicle Üniversitesi'ndeki zehirlenme vakasında hastane çalışanlarının suç duyurusuna engel olunduğu doğru mudur?" diye sordu.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Gazi Yaşargil Hastanesinde sağlıkçıların odalarına kamera konulduğu ve mahkeme kararına rağmen 4 yıldır kameraların kaldırılmadığı iddia edildi.

DİCLE ÜNİVERSİTESİ

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yemekten zehirlenen hastane çalışanı Ömer Seyrek'in, 3 gündür özel bir hastanede tedavi edildiği iddia edildi.

SON DAKİKA

Ankara’da bir vatandaş sosyal medya üzerinden canlı yayın yaptığı esnada tabancasıyla yanlışlıkla kendini başından vurdu.

POLİTİKA

Prof. Dr. Cenap Ekinci'nin Covid-19 döneminde Diyarbakır'da hastaların kobay olarak kullanıldığına dair iddiaları Meclis’e taşındı.

SON DAKİKA

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cenap Ekinci, Diyarbakır’a özel bir uçakla gelen bir ekibin Gazi Yaşargil Hastanesindeki...

YAŞAM

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, dün Antalya'da verdiği konser sonrası hastaneye kaldırıldı. Levent’in durumunun iyi olduğu bildirildi.

SON DAKİKA

Iğdır’ın merkeze bağlı Asma köyünde hayvan otlatan iki kardeşin üzerine yıldırım düştü, çocukları toprağa gömerek kurtardılar.

SON DAKİKA

Şırnak’ta yapımı süren 500 Yataklı Bölge Devlet Hastanesinin inşaat alanındaki depo kısmında yangın çıktı. Yangın, ekiplerin müdahalesiyle kontrol altına alınarak...

SON DAKİKA

Diyarbakır’ın Eğil ilçesinde amca ve yeğeni 25 metre derinlikteki kuyuyu temizlerken zehirlendi. Jandarma olayla ilgili inceleme başlattı.

SON DAKİKA

Diyarbakır’da Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yatan bir lenfoma hastası yaşamını yitirdi. Hasta yakınları sağlıkçılara saldırdı.

SON DAKİKA

Kurban Bayramı yurt genelinde ifa edilirken birçok yerde olduğu gibi Bingöl'de de kendini yaralayan 32 kişi hastanelik oldu.

SON DAKİKA

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kurban Bayramı'nın ilk gününde kurbanlık kesimi sırasında ülke genelinde 16 bin kişinin yaralandığını açıkladı.

DİYARBAKIR

henüz bilinmeyen bir rahatsızlığından dolayı hastanede yatan Esilla Nedur, karne için okula gidecekken, öğretmenleri tarafından sürprizle karşılandı.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesinde Palyatif Biriminde yatan hastalar için moral ve motivasyon için özel bir bayram etkinliği düzenlendi.

DİYARBAKIR

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Raşit Ocak, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı ziyaret etti, açıklamalarda bulundu.

SON DAKİKA

Diyarbakır’da aralarında miras nedeniyle husumet bulunan iki aile arasında, Gazi Yaşargil Hastanesi acilinde sopalı, tekme ve yumruklu kavga çıktı.

DİCLE ÜNİVERSİTESİ

Van’da yaşayan 25 yıllık evli çift, Ankara ve İstanbul alamadığı mutlu haberi Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nde aldı.

YAŞAM

Diyarbakır Gazi Yaşargil Hastanesi’nde çocuklara yönelik Fleksible Bronkoskopi (akciğerlerdeki ana hava yollarının, ucunda kamera olan esnek bir cihazla değerlendirilmesi) işlemi...

GÜNCEL

Malatya’nın merkez Yeşilyurt ilçesinde yaşanan bir olaya göre 34 yaşındaki bir şahıs, aydınlatma direğine iple asılı halde bulundu.

DİYARBAKIR

Diyarbakır’da, aşırı yağışlarda su birikimlerine neden olan Kadın Doğum Hastanesi Köprülü Kavşağında altyapı çalışmalarına başlandı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri acil durum bilinçlendirmesi amacıyla Bismil devlet Hastanesinde yangın ve kurtarma tatbikatı gerçekleştirdi. Tatbikat, gerçeğini aratmadı.

Diyarbakır’da özel bir hastane tarafından anne adaylarına yönelik doğuma hazırlık kursları başladı. Anne adaylarına program sonunda katılım belgesi verilecek.

YAŞAM

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Dr. Özge Meral, kistik fibrozis hastalığında erken tanının önemine dikkat çekti.

Diyarbakır Tabip Odası, Diyarbakır, Batman, Mardin ve Urfa’daki kanser hastalarının yaşadıkları zorluklara dikkat çekti.

Diyarbakır Milletvekili Serhat Eren, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Kalp Merkezi’nde yaşanan sorunları Meclis gündemine taşıdı.

Diyarbakır Tabip Odası Başkanı Dr. Veysi Ülgen, kentte 2 çocuğun boğmacadan yaşamını yitirdiğini açıkladı.

Şırnak Milletvekili Mehmet Zeki İrmez, Cizre’de tedavi olamadığı için Diyarbakır’a getirilen çocuğun durumunu Meclis’e taşıdı.

Diyarbakır Çüngüş İlçe Devlet Hastanesinde, vatandaşlara daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak için yatan hasta servisi hizmet vermeye başladı.