• USD 32,79
  • EUR 35,16
  • ALTIN 2.459,44
  • BİST100
  • BTC 66.100

Hava durumu Haberleri

hava durumu haberleri ve güncel hava durumu gelişmeleri, hava durumu ile ilgili tüm video, hava durumu fotoğrafları ve hava durumu haberleri Mücadele Gazetesi sitemizde


GÜNCEL

Meteoroloji, Erzurum’da kurban Bayramı’nın ilk gününün yağışlı geçeceğini açıklayarak, uyarıda bulundu.

DİYARBAKIR

Meteoroloji hava durumu raporlarını yayınlarken uzmanlardan da açıklamalar gelmeye devam ediyor.

DİYARBAKIR

Yurt genelinde hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde bir şekilde yaz dönemine girerken 15 Haziran 2024 en sıcak ve en soğuk...

DİYARBAKIR

Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde Kurban Bayramı öncesi hava durumu belli oldu. Peki yağış bekleniyor mu?

DİYARBAKIR

Diyarbakır'da Kurban Bayramı öncesi Arife Günü hava durumu nasıl olacak? 15 Haziran Diyarbakır hava durumu nasıl?

GÜNCEL

Meteoroloji hava durumu tahminlerini yayınlarken uzmanlardan da açıklamalar gelmeye devam ediyor.

DİYARBAKIR

Meteoroloji hava durumu tahminlerini yayınlamaya devam ederken bugün Diyarbakırlıları nasıl bir hava karşılıyor olacak? İşte yanıtı...

DİYARBAKIR

Diyarbakır yaz dönemine oldukça yüksek sıcaklardan giriş yaparken meteoroloji de tahminlerini yayınlamaya devam ediyor.

DİYARBAKIR

Diyarbakır'da geçtiğimiz günler yağışlı ve serin geçmesinin ardından yeniden sıcaklıklar gelmeye başlıyor. İşte Diyarbakır hava durumu...

GÜNCEL

Diyarbakır Haziran ayına oldukça sıcak seviyelerden giriş yaparken Hakkari’de ise 6 metreyi bulan kar için yol açma çalışmaları sürüyor.

DİYARBAKIR

Meteoroloji Diyarbakır Urfa Mardin Batman Siirt ve Şırnak için uyarılarını yaptı kronik rahatsızlığı olanlara dikkat çekti.

DİYARBAKIR

Meteoroloji hava durumu tahmin raporunu yayınlarken Diyarbakır’ı bugün için yağışlı bir hava bekliyor olacak.

DİYARBAKIR

Tüm Türkiye'de hava sıcaklarının artmasıyla birlikte Diyarbakır’da da sıcaklık artıyor. İç Hastalıkları Uzmanı Asena Serap Yalçınkaya ise, çarpmasının komaya kadar...

DİYARBAKIR

Diyarbakır hava durumunu meteoroloji duyurdu. Hava sıcaklıkları bir nebze de olsa bugün düşmeye başlıyor. İşte detayları…

YAŞAM

Meteoroloji hava durumu tahminlerini yayınlarken uzmanlardan da uyarılar geliyor, Haziran ayının ilk haftası yoğun sıcaklıklarla geçiyor.

GÜNCEL

Hava durumuna göre sıcaklıklar bugün de (7 Haziran 2024) etkisini sürdürmeye devam ederken dün ise Ankara'da geceyi şimşekler aydınlattı.

DİYARBAKIR

Meteoroloji hava durumuna dair tahminlerini yayınlarken Haziran ayı yurt genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyrediyor, Diyarbakır'da nasibini alıyor.

GÜNCEL

Urfa'da sıcaklıkların 50 dereceyi buldu. Sıcak havadan bunalan çocuklar, yasak ve tehlikeli olmasına aldırış etmeden süs havuzlarına girerek serinledi.

DİYARBAKIR

Yaz aylarına çok sıcak hava dalgasıyla başlayan Diyarbakır, 39 dereceleri görürken Adana 42 derecelere kadar çıktı.

GÜNCEL

Yurt genelinde hava durumunda yaşanan aşırı sıcaklardan birçok il etkilenirken Adana’da bir araç alev aldı.

YAŞAM

Diyarbakır’da sıcaklıklar Haziran ayının ilk günleri olmasına rağmen 40 derecelere dayanırken gece de etkisini sürdürdü.

YAŞAM

Haziran ayına girer girmez yurt genelinde etkisini hissettiren aşırı sıcaklardan Diyarbakır’da nasiplenirken Salı günü 39 derece bekleniyor.

DİYARBAKIR

Haziran ayının gelmesi ile beraber Türkiye’de hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerine çıkmaya başladı.

DİYARBAKIR

Mayıs ayını serin bir şekilde tamamlayan Diyarbakır, Haziran ayına çok hızlı bir giriş yaparak 30 dereceleri aşacak sıcaklıklara ulaştı.

GÜNCEL

İklim Değişikliği Çalışma Grubu Üyesi Prof. Dr. Doğan Yaşar, okyanusların çok ısınması anlamına gelen El Nino'nun yerini La Nina’nın geleceğini...

YAŞAM

Sıcak hava dalgası kendini hissettirmeye başladı, meteoroloji uzmanı Kerem Ökten, yaptığı açıklamasında hava durumuna dair açıklamalar yaptı.

YAŞAM

Meteoroloji yurt genelinde hava durumunu ve sıcaklıklarını açıklamaya devam ederken Prof. Dr. Orhan Şen’den de uyarılar geldi.

Meteoroloji, Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Siirt, Batman ve Şırnak’ta hava sıcaklıkların artacağını duyurarak uyarıda bulundu.

YAŞAM

200 binin üzerinde Diyarbakırlının da yaşadığı İstanbul için, meteoroloji hava durumu uyarılarını yaparken kaynaklardan da uyarılar gelmeye devam ediyor.

YAŞAM

Meteoroloji hava durumu beklentilerini yayınlarken bir uyarı da meteoroloji uzmanı Kerem Ökten’den geldi.