• USD 32,90
  • EUR 35,92
  • ALTIN 2.536,82
  • BİST100 11.173
  • BTC 66.720

Maraş Haberleri

Maraş haberleri ve güncel Maraş gelişmeleri, Maraş ile ilgili tüm video, Maraş fotoğrafları ve Maraş haberleri Mücadele Gazetesi sitemizde


YAŞAM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 20 il için sarı kodlu uyarı yayınladı, uzman isim Prof. Dr. Şen açıklama yaptı.

GÜNCEL

Maraş merkezli depremlerden büyük oranda etkilenen iller arasında yer alan Malatya’da Kışla Caddesi’nin yıkımına başlandı.

MÜCADELE ÖZEL

Maraş merkezli depremlerden etkilenen Diyarbakır’da da binlerce insan mağduriyet yaşarken bu sorunlara bir yenisi eklendi.

GÜNCEL

Maraş merkezli depremlerden etkilenen Elazığ’da ağır hasarlı binaların yıkımı devam ederken bir bina da yerle bir oldu.

YAŞAM

Meteoroloji güncel hava sıcaklıklarını yayınladı. Buna göre en yüksek sıcaklığa sahip iller hangileri? İşte yanıtı…

GÜNCEL

Maraş merkezli depremler Diyarbakır dahil 11 ili etkilerken Malatya'da en fazla etkilenen iller arasında yer almış, şehir merkezi büyük yıkım...

SON DAKİKA

Maraş'tan saç ektirmek için Antep'e giden Yasin Dibo, operasyonun ardından yaşamını yitirdi. Kalp krizi geçirdiği belirtilen Dibo'nun yakınları, hastane yönetiminden...

SON DAKİKA

Maraş’ta son dakika şiddetli deprem meydana geldi. İşte depremin detayları…

EKONOMİ

Deprem sonrası fahiş artış yaşayan kira fiyatlarıyla ilgili olarak Elazığ’da Emlak Uzmanı İhsan Babürhan açıklamalar yaptı.

SON DAKİKA

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremde olumsuzluk yaşanmadı.

GÜNCEL

Maraş merkezli depremlerde ciddi yıkımlar meydana gelirken, deprem araştırmacısından Malatya’ya uyarı geldi.

GÜNCEL

Maraş merkezli depremlerden sonra Diyarbakır dahil 11 il ağır olarak etkilenirken binlerce yapının da yıkım çalışması başlamıştı.

GÜNCEL

Prof. Dr. Naci Görür, Belediye Başkanlarına çağrıda bulunarak kentlerin depreme karşın hazırlıklı olması için neler yapılması gerektiğini açıkladı.

GÜNCEL

Maraş merkezli deprem öncesi bölgeye dikkat çekip uyarılar yapmıştı, yaşanan depremde Diyarbakır dahil 11 ilde yıkım yaşanmıştı.

GÜNCEL

Maraş’ın Elbistan ilçesinde son dakika deprem yaşandı. Kandilli Rasathanesi depremi duyurdu. İşte detaylar…

Maraş merkezli depremlerden 11 il etkilenirken bu iller arasında Diyarbakır’da yer almıştı. Depremzedeler ise yaşadığı mağduriyet için sordu.

GÜNCEL

Tunceli’de Maraş depremlerinde ağır hasar alan 5 katlı bina, iş makinesinin tek dokunuşu ile yerle bir oldu.

GÜNCEL

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde yıkımı gerçekleştirilen ağır hasarlı binaya giren İbrahim Göçer, mahsur kalan dört yavru köpeği kurtardı.

Diyarbakır'da deprem sonrası ağır hasar alıp tahliye edilen 12 katlı bina, yıkım sırasında çöktü.

GÜNCEL

Diyarbakır’ın da etkilendiği Maraş merkezli depremlerin ardından yıkımlar yaşanırken yeni konutların yapımı da devam ediyor.

GÜNCEL

Maraş merkezli depremlerde evi ağır hasar alan 62 yaşındaki Nurhan Gürdal, bez bebek, çanta ve örgü modelleri yaparak geçimini sağlıyor.

DİYARBAKIR

Diyarbakır'da, 6 Şubat 2023'teki depremlerde hafif hasar gören Dört Ayaklı Minare'de restorasyon çalışmaları sona erdi.

GÜNCEL

Maraş merkezli depremlerin ardından 11 ilde yıkımlar meydana gelirken TOKİ'nin yanı sıra BAYKAR'da konut seferberliğine başlamış, 1.012 konut için harekete...

DİYARBAKIR

Yeni yılla beraber Diyarbakır’da Şubat ayında ithalat ve ihracat oranları belli oldu. Peki Diyarbakır’da alım ve satışlar ne durumda?

DİYARBAKIR

Diyarbakır’da Maraş merkezli deprem sonrası ağır hasar alan binanın yıkımı sırasında binayı çocukların yakından izlemesi dikkat çekti.

DİYARBAKIR

Konut fiyatları son birkaç yılda oldukça ciddi bir yükseliş yaşarken yeni gelişmelerle beraber de artış hızı yavaşlamaya başladı. İşte detaylar…

GÜNCEL

Diyarbakır’ın da etkilendiği Maraş merkezli depremler sonrası Türkiye’nin yıllık büyüme oranları açıklandı. Peki Türkiye yıllık yüzde kaçlık bir büyüme sağladı?

GÜNCEL

Maraş merkezli deprem sonrası Diyarbakır’da dahil bu mesleği yapanlara üç yüz bine yakın maaşlar veriliyor ancak eleman bulunamıyor.

EKONOMİ

Maraş merkezli deprem sonrası Diyarbakır’da yıkıma uğrarken inşaat malzemelerinde de ciddi artışlar yaşanmış vatandaş ciddi zorluk yaşamıştı.

GÜNCEL

AFAD duyurdu son dakika Maraş’ta deprem yaşandı. Peki deprem Maraş'ın hangi ilçesinde ve saat kaçta yaşandı?