Diyarbakır bölgesi futbol hakemleri ve gözlemciler, düzenlenen yemekte bir araya geldi.MHK 8. Bölge Sorumlusu Ziya Çetin, Diyarbakır'ı hakemlikte hak ettiği yere getirmeyi amaçladıklarını söyledi.

DİYARBAKIR'IN HAKEMLİKTE ÖNEMLİ BİR GEÇMİŞE SAHİP

Diyarbakır’ın kültürel mirası tanıtılacak Diyarbakır’ın kültürel mirası tanıtılacak

Toplantıda konuşan MHK 8.Bölge Sorumlusu Ziya Çetin, Diyarbakır'ın hakemlikte önemli bir geçmişe sahip olduğuna dikkat çekerek var olan potansiyelin yeniden değerlendirilmesi için gerekli çalışmaları yaptıklarını kaydetti.

PLAKET TAKDİMİ

Hakem camiasına katkı sunan Aykut Gençoğlu, Adem Elgörmüş ve Serkan İpek'e plaket takdim edildi.

TFF sitesinde yer alan Diyarbakır futbol hakemleri

DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Açılışın ardında basına kapalı olarak değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

TFFHD Diyarbakır Şubesi, TFF Bölge Müdürlüğü ve İl Hakem Kurulu işbirliğiyle hakem ve gözlemciler için bir otelde düzenlenen buluşmaya TFF Diyarbakır Bölge Müdürü Serkan Bayhan, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Gençlik Ve Spor Dairesi Başkanı Ömer Buğday, Merkez Hakem Kurulu (MHK) üyesi ve 8.Bölge Sorumlusu Ziya Çetin, TÜFAD Diyarbakır Şube Başkanı Samet Karakaş, ASKF Başkan Yardımcısı Metin Kale, TFFHD Diyarbakır Şube Başkanı Lütfullah Aslan, İl Hakem Kurulu Başkanı Özcan Çiçek, 8.Bölge Bölgesel Kurul Üyesi Adem Elgörmüş, Türkiye Saha Komiserleri Derneği Diyarbakır Şube Başkanı Cihan Yaner ile hakem ve gözlemciler katıldı. (Haber Merkezi)