Diyarbakır’da yeni açılan fabrikalar Meclis'te Diyarbakır’da yeni açılan fabrikalar Meclis'te

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Eş Genel Başkanları Tülay Hatimoğulları ve Tuncer Bakırhan, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Eş genel başkanlara, milletvekilleri ve parti il yöneticileri eşlik etti. Heyet, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun ile ilçe belediye eşbaşkanları tarafından karşılandı.
 
Ziyarette konuşan Bakırhan, belediyeler şahsında kent halkını tebrik eden Bakırhan, “Başta Amed Büyükşehir Belediye eşbaşkanlarımız olmak üzere belediyelerimizin halka layık olacak bir hizmet sunacağına inanıyoruz” dedi.

AMEDSPOR’UN ŞAMPİYONLUĞU DA KUTLANDI
Tülay Hatimoğulları da, seçimlerde  halka hizmet için geleceklerinin sözünü verdiklerini hatırlatarak, “Halkımızın layık olduğu açık, şeffaf, demokratik belediyecilik örneğini Amed başta olmak üzere diğer belediyelerimizde de olacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Eş Genel Başkanlar, ziyarette Amedspor’un şampiyonluğunu da kutladı. Konuşmaların ardından basına kapalı gerçekleşen ziyaretten sonra eş genel başkanlar belediyeden ayrıldı.

Kaynak: MA