Antalya'da düzenlenen ve uluslararası öneme sahip olan Türkiye Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonları İşletmecileri Federasyonu ve Eurocup Turkey organizasyonunda Diyarbakırlıların rüzgarı esti. Kuaför Yahya Gözmek'in ekibinden olan ve son dönemlerde bir çok organizasyonda başarılı işlere imza atan Diyarbakırlı genç kuaför Remzi Gözmek, Kesim ve Renklendirme kategorisinde 'Türkiye Şampiyonu' oldu. Yine aynı ekipte bulunan bir başka Diyarbakırlı genç kuaför Rozerin Akan ise Türkiye 3'üncüsü unvanını elde etti.

“DİYARBAKIR'IN ADINI TÜM DÜNYADA DUYURMAK İSTİYORUZ”
Diyarbakır'ın adını tüm dünyada duyurmak istediklerini söyleyen Yahya Gözmek, "Edindiğim tecrübeler ve elde ettiğim başarılar sayesinde büyüme iç güdüsüyle, yetenekli bir ekibe öncülük etme şansını yakaladım. Hiçbir zaman esirgemedikleri destekleri ve yanımda duruşları sayesinde bu yolda ilerlemek mümkün oldu. Beraber yürüdüğümüz bu yolda, onlarla birlikte daha büyük başarılara imza atmak için sürekli olarak yanlarında olacağımı belirtmek isterim. Gelecekte de birlikte daha nice büyük başarıları elde etmeyi umuyorum.” dedi.

Diyarbakır’da dar gelirli aileler araştırıyordu! Bakanlık kaç lira ödeyecek? Diyarbakır’da dar gelirli aileler araştırıyordu! Bakanlık kaç lira ödeyecek?

Haber: Devrim AKTÜRK