Türkiye Voleybol Federasyonu, tarafından yapılan açıklamada, "Türkiye Voleybol Federasyonu Asbaşkanı, Türk voleybolunun sevilen isimlerinden Ahmet Göksu’nun vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve camiamıza başsağlığı diliyoruz." ifadeleri kullanıldı.

Amedspor’da iki değişim birden: Yeni sezona hazırlanıyorlar! Amedspor’da iki değişim birden: Yeni sezona hazırlanıyorlar!

CENAZE BİLGİLERİ
Cenaze bilgilerinin paylaşıldığı açıklama şu şekilde: “Merhumun cenazesi, 30 Haziran Pazar günü öğlen namazına müteakip Gölbaşı Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Gölbaşı Mezarlığı'nda defnedilecektir. Saat 11:00'de Türkiye Voleybol Federasyonu'nun önünde tören düzenlenecektir.”

AMEDSPOR’DAN BAŞSAĞLIĞI
Diyarbakır ekibi Amedspor ise başsağlığı mesajı paylaştı. Amedspor’dan yapılan açıklama şöyle: “Geçmiş dönemlerde Diyarbakırspor'da başkanlık yapmış ve Voleybol Federasyonu As Başkanı olan Ahmet Göksu'nun, geçirdiği kalp krizi nedeniyle vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına, sevenlerine ve tüm spor camiasına başsağlığı diliyoruz.”

Kaynak: Haber Merkezi