KOÇ BURCU
Koçlar, bugün iş hayatınıza odaklanacağınız bir gündesiniz. Cesaretle alacağınız sorumluluklar ön plana çıkmanıza sebep olacak. Sorumluluklarınız çok fazla, bugün neye odaklanacağınızı şaşırabilirsiniz. Planlı hareket ederseniz altından kalkabileceksiniz.

BOĞA BURCU
Özel hayatınız bugün gündemde boğalar. Özel hayatınızla alakalı sorumluluk almanız gerekecek. Para girişiniz olabilir. Kendinizi güvende hissetmek isteyeceğiniz, huzur arayışında olacağınız bir gün.. Önemli görüşmeler için uygun bir gün.

İKİZLER BURCU
İkizler, yakın çevrenizle alakalı gerginlikler bugün gündeminizde olabilir. Yanlış anlaşılmaya sebep olabilecek davranışlarda bulunmayın, ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun. Elinizi taşın altına koyun. Ailenizle alakalı sorumluluk almalısınız.

YENGEÇ BURCU
Ailevi konularla alakalı sorumluluklarınız artacağı bir gün. Ailenizden destek görebilir veya desteğe ihtiyacı olan kişilere manevi desteğinizi sunabilirsiniz. Çok fazla düşünüyor olmanız problemlerin çözümünü zorlaştırsa da bu aralar zihniniz rahatlamayacak gibi görünüyor.

ASLAN BURCU
Aslan burçları, finansal anlamda güçlü olmak için daha planlı programlı hareket etmeniz gereken bir gün. Kendinizi güçlü hissetmek için daha programlı bir çalışma tarzına ihtiyacınız var. Ne kadar düzenli çalışırsanız o kadar hayallerinize yaklaşacaksınız.

BAŞAK BURCU
başaklar, gereğinden fazla sorumluluk aldığınızı hissediyor ve içten içe kendinizle hesaplaşıyorsunuz. Yediklerinize içtiklerinize dikkat edin. Kendinizi önemseyin. Başkalarına sorumluluk verin. Kendinize zaman ayırmalısınız.

TERAZİ BURCU
Teraziler, bugün sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İçe dönmek, ne istediğinize karar vermek, biraz yalnız kalmak iyi gelecektir. İçinize atmayın. Kendinizi ifade etmenin yollarını bulun. Sosyal çevrenizden destek görebilirsiniz.

AKREP BURCU
Sosyal çevrenizle birlikte hareket etmek güvende hissetmenize sebep oluyor. Bugün detaylı bir şekilde düşünerek gelecek planları yapabilir, kazancınızı arttırmanın yollarını arayabilirsiniz. Güvendiğiniz kişilerle işbirliği yapmaktan çekinmeyin.

YAY BURCU
Yaylar, bugün sizden yaşça büyük insanlarla tartışmamaya özen gösterin. İş hayatınızda gerginlikler, yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Gereksiz sorumluluklar almayın. Sezgilerinizi kullanarak sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

OĞLAK BURCU
Oğlak burçları, yeteneklerinizi kullanarak göz önünde olacağınız, performansınızı üst seviyeye çıkaracağınız bir gün. Yarım kalan tüm işlerinizi bugün halledebilir, önemli iş ve görüşmelerinizi bugün yapabilirsiniz. Bugün alacağınız kararlar uzun vadeli olacak. 

KOVA BURCU
Kovalar; bugün sağlık sorunlarınız gündemde, krizli bir gün olabilir. Beslenmenize dikkat etmek, daha düzenli yaşamak, ağır gelen sorumluluklarınızı azaltmak zorundasınız. Maddi konularla alakalı hesapta olmayan gündemler yaşanabilir. Fikirlerinizi hayata geçirmek için somut adımlar atın.

Yaralı olarak bulunmuştu! İşte Peçeli Baykuş’un en net hali Yaralı olarak bulunmuştu! İşte Peçeli Baykuş’un en net hali

BALIK BURCU
Balıklar, kafa karışıklığınız sağlığınızı da etkiyor. Gözlerden uzak yaşam sürme planlarınız çok da mantıklı değil. Gerçeklerden kaçmak yerine üzerine gitmek çözümün o kadar da zor olmadığını anlamınızı sağlayabilir. Harekete geçin.

Kaynak: Haber Merkezi