Mardin'de sosyal yaşam merkezi Mardian Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yarıyıl tatili etkinlikleri çerçevesinde çocuklar için eğlence dolu bir programla geliyor.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük karma projesinden biri olan Mardian Mall AVM, yarıyıl tatili etkinlikleri çerçevesinde Şirinler çizgi film karakterlerini minik hayranlarıyla buluşturuyor. Kösen Holding, Aze Grup, Kayasan, Özgürsan ve Sinanoğlu ortaklığında hayata geçen kiralama ve yönetimi kendi bünyesinde kurduğu profesyonel kadro tarafından yapan Mardian Mall AVM, düzenlediği etkinliklerle çocuklara yarıyıl tatil keyfini doyasıya yaşatmaya devam diyor.

Tüm dünyanın çok sevdiği 'Şirinler' sahne şovlarıyla Mardian Mall AVM’de çocuklarla 28 Ocak tarihine kadar 14:00-16:00-18:00 seanslarında buluşacak. Çocuklar için sanatsal etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam eden avm izleyicileri tamamen sürükleyici görsel ve ses efektleriyle güzel bir deneyime davet ediyor.

DEDAŞ harekete geçti Mardin’de karanlığa savaş açtı DEDAŞ harekete geçti Mardin’de karanlığa savaş açtı

Mardian Mall AVM Genel Müdürü Mahmut Yıldızhan, alışveriş merkezinde düzenlenen kampanya ve etkinliklerle ilgili ise şunları söyledi:

"Alışverişi sosyal yaşamın kalbine taşıyan Mardian Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yarıyıl tatili etkinlikleri çerçevesinde çocuklar için eğlence dolu bir programla geliyor. Geniş marka karması ile alışveriş ve sosyal yaşamı bir arada sunuyoruz. Mardian Mall Alışveriş Merkezi olarak, bu sömestr tatilinde hem çocukları hem de ebeveynleri heyecanlandıracak birbirinden özel etkinlikler hazırladık. Şirinler müzikli çocuk oyunu, renkli kostümleri, etkileyici sahne dekorları ve canlı müzikleriyle çocukları etkileyecek. Keyifli yarıyıl etkinliklerinin yanı sıra tatili kazançlı ve bol sürprizli hale getiren Mardian Mall Alışveriş Merkezi, çocuklara sömestr da bol bol eğlence sunuyor. 6 adet sinema salonu ile vizyon filmlerini takip edecekler, bin 750 metre kare çocuk eğlence merkezi, 2 bin metre karelik bowling salonu ile doyasıya eğlencenin yanında ayrıca 9 gün boyunca sürecek ücretsiz çocuk aktiviteleri ile yarıyıl tatilinde de Mardin'in tek adresi olmayı hedefliyoruz" dedi. (IHA)

Editör: Mücadele Gazetesi