• USD 32,79
  • EUR 35,16
  • ALTIN 2.459,44
  • BİST100
  • BTC 66.100

Çocuk Haberleri

çocuk haberleri ve güncel çocuk gelişmeleri, çocuk ile ilgili tüm video, çocuk fotoğrafları ve çocuk haberleri Mücadele Gazetesi sitemizde


SON DAKİKA

Diyarbakır’ın Hani ilçesinde kaybolan akraba çocukları Sude Özkılıç (5) ve Zeynep Özkaya (4) için arama çalışması başlatıldı.

SON DAKİKA

Diyarbakır’ın Hani ilçesinde dün kaybolan iki kuzen, ekiplerin yaptığı 9 saatlik arama tarama çalışmaları sonucu köyden 8 kilometre uzaklıkta uyurken...

DİYARBAKIR

Diyarbakır Sur’da bulunan tarihi İçkale Müze Kompleksi’nde, depremzede çocukların çizdiği resimler sergilendi.

DİYARBAKIR

İSİG Meclisi’nin çalıştırılan çocuklara dair hazırlanan raporuna göre, 2013'ten beri en az 695 çocuk yaşamını yitirirken, Diyarbakır’da ise, 16 çocuk...

SPOR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin dezavantajlı çocuklar için ücretsiz Yaz Spor Okulları kayıtları başlatıyor.

SON DAKİKA

Bitlis'te patpat olarak bilinen tarım aracı devrildi. Meydana gelen kazada 3’ü ağır 8 çocuk yaralandı.

SON DAKİKA

Batman Vali Yardımcısı Şükrü Alperen Göktaş, kentte 1,5 yılda 10 çocuğun boğularak hayatını kaybetmesinin ardından uyarıda bulundu.

SON DAKİKA

Urfa'nın Viranşehir ilçesinde evlerinin yakınındaki 8 metre derinlikteki kuyuya düşen 2 yaşındaki Mustafa Kaçmaz yaşamını yitirdi.

YAŞAM

Diyarbakır Gazi Yaşargil Hastanesi’nde çocuklara yönelik Fleksible Bronkoskopi (akciğerlerdeki ana hava yollarının, ucunda kamera olan esnek bir cihazla değerlendirilmesi) işlemi...

DİYARBAKIR

TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu (İHİK) bünyesinde kurulan Çocuk Hakları Alt Komisyonu, Diyarbakır'da toplandı. AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer...

SON DAKİKA

Bingöl-Muş karayolunda otomobilin çarptığı çocuk hayatını kaybetti. Kaza ile ilgili inceleme başlatıldı.

SON DAKİKA

Diyarbakır’ın Lice ilçesinde Newroz kutlamaları esnasında 14 yaşındaki çocuğu işkence edilmesine dair görülen davada karar çıktı.

SON DAKİKA

Elazığ’da bir parkta bulunan süs havuzuna düşen 2.5 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

SON DAKİKA

Güvenlik nedeniyle Diyarbakır Cezaevi’ne sevk edilen, İstanbul’da işyerindeki özel odada çocukları alıkoyan Metin Şenay’ın cezası belli oldu.

SON DAKİKA

Batman'da aileleriyle birlikte gittikleri pikniğe giden Beyzanur Akman ile Seher Basutçu çaya düştü.  Beyzanur sudan baygın çıkartılırken, Seher’in cansız bedenine...

SON DAKİKA

Yaz döneminin gelmesiyle beraber sıcaklıklarda artarken Adana'da 13 yaşındaki bir çocuk da sulama kanalında ölü olarak bulundu.

SON DAKİKA

Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesinde kağıt toplayan iki çocuk, bir otel çalışanı tarafından sopalarla darp edildi. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

DİYARBAKIR

Diyarbakır 'da, çocukların güzel vakit geçirmesi için ücretsiz konser düzenlendi. Çocuk müzik gruplarının sahne aldığı konseri vatandaşlar arasında izleyen Diyarbakır...

SON DAKİKA

Muş'ta 7. kattaki evin balkonundan düşen 2 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti. Olay, güvenlik kamerasına yansıdı.

DİYARBAKIR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, çocuklara yönelik şenlik düzenlendi. Dün başlayan şenlik 3 gün boyunca sürecek.

DİYARBAKIR

Diyarbakır’da Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Erkan Yetmiş, sıcak havaların başlamasıyla ishal vakalarının arıttığını söyleyerek, uyardı.

Diyarbakır'da, özellikle parklarda bulunan ve heba olup çöpe giden dutlar, çocuklar için toplanılacak. Bir grup gönüllü, dut seferberliği için çağrıda...

Batman'da Dicle Nehri'ne düşen 11 yaşındaki işitme engelli Zekeriya Yılmaz, hayatını kaybetti. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

YAŞAM

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Dr. Özge Meral, kistik fibrozis hastalığında erken tanının önemine dikkat çekti.

Diyarbakır Ticaret Odası, İstanbul Kültür Sanat Vakfı, AB Türkiye Delagasyonu desteği ile Önce Çocuklar Derneği’nin Adıyaman’da inşa ettiği çocuklar için...

Kars’ta merada hayvanları otlatan babasına şemsiye ve kıyafet götüren 15 yaşındaki çocuğun üzerine yıldırım düştü.

Diyarbakır Milletvekili Serhat Eren, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Kalp Merkezi’nde yaşanan sorunları Meclis gündemine taşıdı.

Diyarbakır Tabip Odası Başkanı Dr. Veysi Ülgen, kentte 2 çocuğun boğmacadan yaşamını yitirdiğini açıkladı.

Diyarbakır’da bir rehabilitasyon merkezinden çıktıktan sonra yolun karşısına geçmek isteyen otizmli çocuk, otomobilin çarpması sonucu ağır yaralandı.

Diyarbakır’da bir rehabilitasyon merkezinden çıktıktan sonra yolun karşısına geçmek isteyen otizmli çocuk, otomobilin çarpması sonucu ağır yaralandı.