Şanlıurfa’nın Siverek ilçesine bağlı kırsal Dardağan Mahallesi'nde 11 yaşındaki Abdullah Buğday'dan haber alamayan yakınları durumu jandarmaya bildirdi. Jandarmanın başlattığı çalışma sonucu Buğday'ın kıyafetleri sulama göletinin yakınında bulundu. Gölette yapılan arama kurtarma çalışmasında çocuğun cenazesine ulaşıldı. Buğday'ın cenazesi otopsi için Siverek Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Zabıta ile esnafın kavgasında ortalık savaş döndü! Yaralı ve gözaltılar var Zabıta ile esnafın kavgasında ortalık savaş döndü! Yaralı ve gözaltılar var

ADIYAMAN’DA DA 14 YAŞINDAKİ MUSTAFA BOĞULARAK YAŞAMINI YİTİRDİ
Adıyaman Samsat ilçesi Taşkuyu köyünde serinlemek için sulama kanalına girdiği belirtilen 14 yaşındaki Mustafa Dağ, bir süre sonra gözden kayboldu. Yakınlarının ihbarıyla bölgeye kurtarma ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Vatandaşlar tarafından sudan çıkarılan çocuk, sağlık ekiplerine teslim edildi. Ambulansla Samsat Devlet Hastanesine kaldırılan Mustafa Dağ, müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Çocuğun cenazesi, otopsi yapılmak üzere Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.
 

Kaynak: MA