Ergani ilçesinin 2 mahallesine okul yapılacak. Diyarbakır Valiliği tarafından verilen ilanda ilçede bulunan Kemaliye Mahallesinde 24 derslikli, İkmal ve Bagür Mahallesine ise 16 derslikli 2 Ortaokul yapılacağı duyuruldu.

Diyarbakır'ın Bağlar, Çınar, Dicle, Sur ve Yenişehir'de kritik Pazar Diyarbakır'ın Bağlar, Çınar, Dicle, Sur ve Yenişehir'de kritik Pazar

ERGANİ’YE 2 YENİ OKUL 
Ergani'nin Kemaliye Mahallesi 1738 Ada 3 Nolu Parselde 24 derslikli Ortaokul, İkmal ve Bagür Mahallesi 333 Ada 20 Nolu parselde 16 derslikli Ortaokul yapım işi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, tekliflerin sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacağı belirtildi.

İHALE ŞUBAT’TA YAPILACAK 
İhalenin teslim tarihi yer tesliminden itibaren 400 (dört yüz) takvim günü olup, Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacağı belirtildi. Diyarbakır Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Zemin Kat Toplantı Salonu’nda yapılacak ihalenin son teklif verme tarihi 12 Şubat Pazartesi günü saat: 10.30 olarak açıklandı.

Haber: Remziye ÇELİK

Editör: Remziye Çelik