Vanspor Kulübü Başkanı Feyat Kıyak, geçtiğimiz hafta Diyarbakır Stadyumu’nda oynadıkları Diyarbekirspor maçıyla ilgili olarak sosyal medyada çıkan haberlerle ilgili bir açıklama yaptı. Söz konusu haberlerde, konaklama ücretlerinin Amedspor Kulübü Başkanı Aziz Elaldı tarafından karşılandığı iddialarının doğru olmadığını belirten Kıyak, kulüp başkanı olarak kendisinin Elaldı ile görüşerek otelinde konaklamak için indirim talebinde bulunduğunu ifade etti.

Amedspor, Galatasaray ve Fenerbahçe’den sonra üçüncü sırada! Amedspor, Galatasaray ve Fenerbahçe’den sonra üçüncü sırada!

“AMEDSPOR KULÜBÜ BAŞKANI NEZAKETEN BİZLERİ ARAMAMIŞTIR”
Kıyak’ın açıklaması şöyle: “Geçen hafta deplasmanda oynadığımız Dıyarbekirspor Vanspor maçında sosyal medyalarda çıkan haberlerde konaklama ücretimizin Amedspor kulüp başkanı karşıladığı haberlerin doğru olmadığını kendim kulüp başkanı arayarak kendilerinden indirim talebinde bulundum kendilerinin de yalnızca 15 bin lira indirim yapabileceklerini söylemiş ve kulüp olarak otel ücretini bir gün öncesi hesaplarına yatırmıştık orda kaldığımız sürece Amedspor kulübü başkanı nezaketen bizleri aramamıştır çıkan haberlerin tamamı doğru değildir saygılarımla.”

Kaynak: Haber Merkezi