1. Lig’de kalma adına önemli bir maça çıkan Şanlıurfaspor’a Amedspor taraftarlarından destek geldi. Ligin son maçında Manisa FK’yi 11 Nisan Stadyumu'nda konuk eden Urfaspor maçı kazınıp Adanaspor veya Tuzlaspor’un oynadıkları maçta puan kaybetmesini bekleyecek.
#Amedspor taraftarları 11 Nisan Stadyumu'nda #Şanlıurfaspor'a destek veriyor.
— Mücadele Spor (@Mucadele_Spor) May 11, 2024
Via: @amedspordabugun / @Barikatriha pic.twitter.com/pnr6z7UIfp
Amedspor taraftar grubu olan Barikat ise, 11 Nisan Stadyumu'nda Şanlıurfaspor'a destek vermek için yerini aldı. Amed ve Urfa taraftarları "Amed-Urfa Omuz Omuza" sloganıyla stadyuma giriş yaptı.
Muhabir: Fatih SURUÇ