Vatandaşlara Mücadele Gazetesi olarak “Bir dilek hakkınız olsaydı Diyarbakır için ne dilemek isterdiniz” diye sorduk. Bazı vatandaşlar 1 dilek hakkı olmasına rağmen Diyarbakır için çok kez dilek dilediği görüldü. Peki Diyarbakır için ne dilediler birde onların ağzından dinleyelim. İşte vatandaşlardan gelen dilekler…

“DİYARBAKIR İÇİN NELER DİLEMEK İSTEMEZDİM Kİ”
Diyarbakır için bir dilek hakkınız olsaydı ne dilerdiniz diye mikrofon uzattık bir vatandaş şöyle konuştu;  Diyarbakır için neler dilemek istemezdim ki. Diyarbakır’ın istediği insanlıktır, dürüstlüktür, doğruluktur, kardeşliktir ondan sonra ardı arkası kesilmez.”

SICAKLIKLAR 10 DERECE DÜŞSÜN
Bazı vatandaşlar Diyarbakır’ın kavurucu sıcaklarından şikayetçi olup sıcaklığın 10 derece düşmesini dilediler.

Diyarbakır'dan ekonomi yorumu! "Her şey almış başını gitmiş" Diyarbakır'dan ekonomi yorumu! "Her şey almış başını gitmiş"

GENÇLERE İŞ İSTİHDAMI
Diyarbakır’a yatırım yapılmasını isteyen bir hanımefendi; “Diyarbakır aslında her şeye sahip bir memlekettir. Biraz daha yatırımın yapılmasını isterdim. Fabrika olsun çalışma alanları olsun, Boşta kalan gençlerimiz için büyük bir istihdamın olmasını isterdim. Diyarbakır’ın başka da bir ihtiyacı yoktur” Diye konuştu

AMEDSPOR SÜPER LİG’E ÇIKSIN
Diyarbakır’da bir vatandaşlar ise Diyarbakır temsilci TFF 2. Lig şampiyonu Amedpsoru’un 1. Lig’de şampiyon olup Süper Lig’e çıkmasını diledi.

Muhabir: Abdullah AKYOL