Diyarbakır Barosu, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu ve Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (TÜM BEL-SEN) başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Serra Bucak ve Doğan Hatun’u ziyaret etti. Konuklar, Eş Başkanları tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi.

Diyarbakır Barosu Başkanı Nahit Eren’in plaket taktim ettiği Eş Başkanlar, konuklarına ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti.

Ülkeye giriş yaptı: Diyarbakır Batman Urfa’ya hafta sonu gelecek Ülkeye giriş yaptı: Diyarbakır Batman Urfa’ya hafta sonu gelecek

BUCAK: ÇALIŞMALAR BİZİM İÇİN KIYMETLİ
TMMOB İl Koordinasyon Kurulu üyelerinin tebrik ziyaretinde konuşan Eş Başkan Serra Bucak, mazbatayı aldıktan son halk, sivil toplum örgütleri ve meslek örgütleri temsilcileriyle meclis salonunda olmanın gurur ve onur verici olduğunu belirterek, önlerindeki beş yıl boyunca hep beraber projeler üretip uygulayacaklarını söyledi. TMMOB’un kent için önemli bir kurum olduğunu kaydeden Bucak, “Kayyum sürecini göz önünde bulundurduğumuzda diğer bileşenlerle birlikte bu kentteki çalışmalarınız, bir takım usulsüzlükleri raporlaştırma süreciniz ve bu çalışmaların hepsinde varoluşunuz bizim için çok kıymetli” dedi. 

Kaynak: Haber Merkezi