İsmi kadar güzel, Adıyaman'da görüntülendi! Diyarbakır’dan açıklama geldi İsmi kadar güzel, Adıyaman'da görüntülendi! Diyarbakır’dan açıklama geldi

Bismil’de DEM’li Bismil Belediyesi tarafından İlçede YKS’ye girecek öğrenciler için okullara ücretsiz servis hizmeti verdi. Öğrencilerin zamanında sınavlara girebilmeleri ve emeklerinin boşa gitmemeleri amaçlanan servis hizmetiyle yüzlerce öğrenci ilçenin birçok yerinde bulunan okullara taşıma işlemi gerçekleştirdi.  İlçenin birçok noktasına asılan afişlerle öğrencilere başarılar dileğinde bulunan Bismil Belediyesi Eşbaşkanlığı, öğrencilere ücretsiz servis hizmeti vereceklerinin duyurusu yapıldı.


 
YKS ÖĞRENCİLERİ İÇİN 9 MİNİBÜS SERVİS HİZMETİ YAPTI
Eski belediye yerindeki parkta kurulan standa gelen yüzlerce öğrenci sınava girecek okullara zamanında servis hizmeti yapıldı. 9 minibüs ile servis hizmeti veren Bismil Belediyesi sınavlardan sonra öğrenciler tekrar şehir merkezine taşıma hizmeti vereceği belirtildi. İkin gün boyunca devam edecek olan servis hizmetin yanı sıra İlçe dışından gelecek olan ve konaklama yeri bulunmayan öğrenciler içinde ayrıca konaklama ihtiyaçları karşılandı.

Kaynak: Bülten