• USD 32,89
  • EUR 35,76
  • ALTIN 2.543,51
  • BİST100 11.090
  • BTC 65.885

Fotoğraf Haberleri

fotoğraf haberleri ve güncel fotoğraf gelişmeleri, fotoğraf ile ilgili tüm video, fotoğraf fotoğrafları ve fotoğraf haberleri Mücadele Gazetesi sitemizde


MÜCADELE ARŞİV

Medeniyetin izlerini taşıyan kadim şehir Diyarbakır’ın en eski tarihi arşivlerini gün yüzüne çıkarmaya devam ediyoruz.

MÜCADELE ARŞİV

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde bulunan ve kentin en işlek caddelerinden olan Gazi Caddesinin 114 yıl önceki görüntüsü ortaya çıktı.

POLİTİKA

Edirne Cezaevi’nde bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın yıllar sonra yeni fotoğrafı paylaşıldığı iddia edildi, avukatından açıklama geldi.

POLİTİKA

Edirne cezaevinde bulunan Selahattin Demirtaş’ın sosyal medyada gündem olan sakallı fotoğrafının fotomontaj olduğu ortaya çıktı.

MÜCADELE ÖZEL

Diyarbakır’da Zerzevan Kalesi’nde düzenlenen Gökyüzü Gözlem etkinliğinde görsel yıldız şöleni oluştu.

DİYARBAKIR

DİKO Mehmet Yüksel, Diyarbakır’daki kuyumcu esnafının işyerlerine astığı manevi şahsiyetlerin fotoğraflarını kaldırması için kampanya başlattığını duyurdu.

DİYARBAKIR

Diyarbakır merkezde aniden kopan toz fırtınası, ardından yağan yağmurla birlikte korku filmlerini aratmayan görüntüler çıktı.

DİYARBAKIR

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde bulunan Roma’nın doğudaki son garnizonu olan Zerzevan Kalesi, yıldızlar altında fotoğraflandı.

Diyarbakır’ın eski arşiv görüntülerini ve sizi duygulandıracak eski tarihini siz değerli okurlarımıza sunmaya devam ediyoruz.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, “Hafif Raylı Sistem İçin Geri Sayım Başladı” paylaşımında bulundu, tramvay projesinin fotoğrafları paylaştı.

AMEDSPOR

HDP'nin cezaevinde bulunan eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş Amespsor’un şampiyonluk kutlamalarının ardından Amedspor taraftarlarının fotoğrafını twitter kapak olarak ekledi.

Diyarbakır’da Saint George Kilisesi ya da diğer adıyla Kara Papaz Kilisesi’nin 1911 yılında çekilmiş fotoğrafın renkli hali ortaya çıktı.

MÜCADELE ARŞİV

Mücadele gazetesi olarak sevgili okurlarımıza Diyarbakır’ın eski tarihinden günümüze ulaşan bilgileri, eski arşiv fotoğrafları sunmaya devam ediyoruz.

DİYARBAKIR

Mücadele gazetesi olarak sevgili okurlarımıza Diyarbakır’ın eski tarihinden günümüze ulaşan bilgileri, fotoğrafları sunmaya devam ediyoruz.

AMEDSPOR

Diyarbakır temsilcisi Amedspor şampiyonluk maçında ağır yara alırken Amedspor formalı çiftin çekilen fotoğrafı gündem oldu.

SUR

Diyarbakır Sur Belediyesi’nde mazbata töreni sonrasında, makam odasındaki Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğraflarına yönelik hakaret iddialarına...

MÜCADELE ARŞİV

Mücadele gazetesi olarak 33 medeniyete ev sahipliği yapan Diyarbakır’ın eski arşiv fotoğraflarını siz değerli okurlarımıza sunmaya devam ediyoruz.

GÜNCEL

Van’daki tarihi zenginliği ve doğal güzellikleriyle süslenen Akdamar Adası, görsel şölen sunuyor.

YAŞAM

Gülben Ergen köpeği Gonca ile poz verdi. Yeni şarkısının hazırlıklarını tamamlayan Ergen'in siyah beyaz yayınladığı kareler binlerce beğeni ve yorum...

GÜNCEL

3 şehir tek karede birleşti; İstanbul Bostancı, Yalova ve Uludağ aynı fotoğrafta görüntülendi. İşte detaylar...

MÜCADELE ARŞİV

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde bulunan ve tarihi bir o kadar eski olan Ulu cami ve Hz Süleyman Cami’nin 100 yıllık eski...

MÜCADELE ARŞİV

33 medeniyete ev sahipliği yapan Diyarbakır’ın tarihe ışık tutan yaklaşık 1 asır önce çekildiği fotoğrafları siz okurlarımıza sunduk…

SON DAKİKA

Şırnak'ta çığ düşen köyde kar kütleleri dron ile havadan görüntülendi. Köyde yaşayan vatandaşlar ise çığın düştüğü yere giderek fotoğraf çekti.

GÜNCEL

Balıkçılar tarafından yakalanan dev turna balıkları, Siirt'tin Kurtalan ilçesinde tezgahta vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

DİYARBAKIR

Diyarbakır’da asırlar önce çekildiği iddia edilen fotoğrafın neresi olduğu merak konusu oldu. İşte Detaylar...

DİYARBAKIR

Baharın gelmesiyle Diyarbakır'da bulunan erik ağaçları, güzel renkleriyle görenleri hayran bıraktı. İşte o görüntüler…

DİYARBAKIR

Diyarbakır’da lise öğrencileri, görme engelli öğrencilerin hayallerini önce hikayeleştirip, sonra hikayelerin fotoğraflarını çekti.

DİYARBAKIR

Diyarbakır’da Ramazan ayının gelmesiyle birlikte gelenek haline gelen manzaralarda ortaya çıktı. İşte haberin ayrıntıları…

GÜNCEL

Mardin’de sabah saatlerinde sıcak havanın etkili olduğu, öğlen saatlerine doğru yağmur başlarken, akşam saatlerine doğru dolu yağmur etkili oldu.

GÜNCEL

Siirt İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet’in 100. yılı anısına 'Bir Zamanlar Siirt' fotoğraf sergisi gerçekleştirdi. İşte detaylar...