AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Mehmet Halis Bilden, Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen "Basın ve Teşkilat Buluşması"na katıldı.

Ankara Diyarbakır arası kaç kilometre? Ankara Diyarbakır arası kaç kilometre?
Mehmet Halis Bilden

Diyarbakır'a hizmet etmekten mutluluk duyacağını dile getiren AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilden: “31 Mart tarihinde halkımız yerel idarecilerini belirlemek üzere sandık başına gidecektir. Biz bir bütün olarak partimizle, milletvekillerimizle ve teşkilatımızın her kademesinde görev yapan üyelerimiz ve gönüllülerimizle birlikte Diyarbakır’ımıza hizmet etmek için gecemizi gündüzümüze katacağız. Şehrimizin her sokağında, her mahallesinde, her caddesinde ve her köyünde olacağız. Sizlerle beraber olacağız. Seçim kampanyamız boyunca şehrimizin çehresini değiştirecek plan ve projelerimizi peyderpey siz değerli halkımızın beğenisine sunacağız. Daha iyiye varmak ve Diyarbakır’ımızı hak ettiği üst seviyelere çıkarmak için el birliğiyle hep beraber gayret edeceğiz. Şehrimizin dezavantajlı kesimlerinin, çocukların, kadınların, engellilerin, yaşlıların, yetimlerin ve dar gelirlilerin sürekli yanında duracağım. Sosyal belediyeciliğin zeminini mümkün olduğunca genişleteceğim” diye konuştu.

Bilden’e AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Raşit Ocak, AK Parti Diyarbakır milletvekilleri Mehmet Galip Ensarioğlu, Suna Kepolu Ataman, Mehmet Sait Yaz ve ilçe başkanları eşlik etti. (İHA)

Editör: Mücadele Gazetesi